СЕРТИФІКАЦІЯ – 2020: СТАРТ РЕЄСТРАЦІЇ

Дата створення: 16:27 15.01.2020

Реєстрація для участі у сертифікації вчителів початкової школи розпочалася о 9:00 15 січня.

Майстер-класи на базі СЮТ

Дата створення: 15:20 15.01.2020

14 січня 2020 року на базі Городнянської СЮТ проходив семінар-практикум для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, вчителів образотворчого мистецтва  з проблеми «Стимулювання творчого вдосконалення дітей, орієнтація їх на розкриття  власної індивідуальності».

Головна ялинка області

Дата створення: 11:07 14.01.2020

09 січня діти Городнянської ОТГ, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, побували на новорічному святі «Головна ялинка області», організованому під патронатом голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка.

Використання коштів державної освітньої субвенції для облаштування ІРЦ

Дата створення: 16:27 10.01.2020

В рамках реалізації Державної політики в галузі розвитку інклюзивної освіти Комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр Городнянської міської ради» з Державної освітньої субвенції у 2019 році було виділено 216617 грн. Кошти були спрямовані на зміцнення матеріально-технічної бази та придбання:

Тренінгове заняття для вчителів

Дата створення: 15:55 10.01.2020

09 січня 2020 року на базі Городнянського ліцею №2 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів 1 та 2 класів закладів загальної середньої  освіти Городнянської та Тупичівської ОТГ.

Новий автобус для дітей з особливими освітніми потребами

Дата створення: 17:17 20.12.2019

В день Святого Миколая, відділ освіти Городнянської міської ради отримав автобус для дітей с особливими освітніми потребами, а саме автобус з виділеним місцем для дітей колясочників.

Методичне об’єднання вчителів української мови та літератури

Дата створення: 17:00 20.12.2019

17 грудня на базі Городнянського ліцею № 2 відбулось засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури. Відповідно до плану роботи члени методичного об’єднання відвідали показовий урок української літератури в 6 класі на тему «Любов до рідного краю в поетичній творчості Тамари Кржемінської. «Співаю про рідне Полісся», який провела вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель української мови та літератури Городнянського ліцею № 2 Шматок Людмила Дмитрівна.

Засідання літературної кав’ярні «Час читати»

Дата створення: 15:52 20.12.2019

У кожного з нас одне життя, але книги дозволять пізнати мудрість тисяч людей. Читання збільшує словниковий запас , зміцнює пам'ять, допомагає у спілкуванні, розвиває увагу, допомагає розв’язувати складні завдання…           Проте читаючих українців з кожним роком стає менше. Як заохотити дітей до читання книг?  Саме цьому питанню було присвячено засідання методичного об’єднання шкільних бібліотекарів, яке відбулося 17 грудня   2019 року  на базі Городнянського ліцею №2 .

Казковий майстер-клас

Дата створення: 16:43 18.12.2019

17 грудня на базі Городнянського ясла-садка №1 відбувся майстер-клас для педагогів-дошкільників з проблеми «Креативний розвиток дітей дошкільного віку під час образотворчої діяльності засобами нетрадиційних технік малювання», у ході якого присутні мали змогу поринути  у справжню казку, водночас навчаючись фантазували на папері різними техніками малювання.

Обмін досвідом педагогів-дошкільників

Дата створення: 16:26 18.12.2019

12 грудня 2019 року на базі структурного підрозділу дошкільної освіти  Смичинського ліцею відбулось виїзне методичне об’єднання працівників закладів дошкільної освіти.