людям з порушенням зору

Нарада для заступників директорів ЗЗСО на базі Інклюзивно-ресурсного центру

02 вересня 2021 року на базі КУ « Інклюзивно-ресурсний центр» Городнянської міської ради відбулася нарада для заступників директорів Городнянського ліцею №1, Городнянского ліцею №2, Тупичівського ліцею, Городнянського ліцею Чернігівської обласної ради з питань організації інклюзивного навчання. Директор ІРЦ Могилевець Н.Л. ознайомила присутніх із змінами в законодавстві щодо організації освітнього процесу осіб з особливими освітніми потребами та порядком організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти. В ході зустрічі були обговорені нагальні питання, які хвилюють керівників закладів з даного напрямку діяльності закладів освіти.

16:15 03.09.2021

Шановні освітяни, учні, вчителі та батьки!

Перший день завжди особливий, адже попереду важливий період – час навчання. А здобуті в школі знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися на життєвому шляху. Тож сьогодні, 1 вересня , сердечно вітаємо вас із початком нового навчального року!

08:20 01.09.2021

Завершується підготовка до нового навчального року

У 2021році з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти « Нова Українська школа» на закупівлю засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи виділено субвенцію в сумі 615105,00 грн., з місцевого бюджету співфінансовано 315721,00 грн.

16:11 18.08.2021

ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНСІЇ КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ДЕРЕВИНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

За результатами конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу освіти КЗ «Деревинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», за рішенням конкурсної комісії переможцем прийнято вважати Веркасову Наталію Миколаївну.

09:02 04.08.2021

Щодо відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію. Кабінет Міністрів України розпорядженням від 9 червня 2021 року № 614-р затвердив план заходів з відзначення у 2021 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Ним передбачено проведення національнопатріотичних заходів у закладах освіти та культури, в місцях дислокації військових частин, вищих військових навчальних закладах, установах та організаціях із залученням їх особового складу та/або штатних працівників, ветеранів війни – учасників антитерористичної операції, заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, осіб, які чинили опір незаконній окупації Автономної Республіки Крим та Севастополя. Також пропонується закладам освіти провести перший урок у 2021/2022 навчальному році із залученням ветеранів.

15:19 23.07.2021

ДПА-2022: визначено перелік шкільних іспитів для учнів

Міністерством освіти визначений перелік предметів, з яких у 2021/22 навчальному році буде проведена державна підсумкова атестація учнів, які завершують здобуття початкової, базової та повної загальної середньої освіти.

08:20 23.07.2021

Онлайн-платформа з цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта"

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua. На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступний новий онлайн серіал «Як громаді стати цифровою» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities) Серіал призначений для публічних службовців, яким не байдужий розвиток ІТ у своїй громаді. Слухачі отримають покрокові інструкції та рекомендації, як побудувати присутність громади в мережі та налагодити робочі процеси онлайн. Курс складається з 8 відео з вичерпною інформацією про аспекти цифровізації на рівні територіальної громади. Та допоможе систематизувати знання з цифрової трансформації та сформувати фундамент для подальших дій. У результаті проходження навчання учасники отримають сертифікат із зазначенням кредитів обсягом 0,2 ЄКТС. А також повідомляємо, що Міністерство цифрової трансформації України запустило на порталі Дія.Цифрова освіта оновлений національний тест на цифрову грамотність — Цифрограм 2.0.та 3 спеціалізовані тести: Цифрограм для вчителів, Цифрограм для держслужбовців та Цифрограм для медиків. За основу для Цифрограм 2.0 було взято адаптовану Рамку цифрових компетентностей для громадян України (https://osvita.diia.gov.ua/uploads/0/1824- for_citizens.pdf), яку було створено українськими експертами на основі європейської концептуально-еталонної Рамки цифрових компетентностей для громадян ЄС (DigComp 2.1.).

16:29 15.07.2021

Онлайн-опитування: