Як будуть працювати дитсадки в умовах адаптивного карантину

Дата створення: 12:54 28.05.2020

До дитсадків не пускатимуть дітей та працівників із температурою вище 37,2 С, приміщення необхідно дезінфікувати та провітрювати, а з дітьми варто проводити більше часу на свіжому повітрі. Про це йдеться у тимчасових рекомендаціях щодо організації роботи дитячих садків на період карантину через COVID-19. Рекомендації підписано Головним державним санітарним лікарем та опубліковано на сайті МОЗ.

ХПІ запускає новий онлайн-курс для школярів зі стартапів

Дата створення: 12:16 28.05.2020

НТУ «ХПІ» запрошує учнів 9-11 класів на курс з основ запуску власного стартапу «StartUp_Camp: шлях до мрії». Освітній онлайн-курс реалізується спільно з платформою «На урок» і триватиме з 3-го по 26-е червня 2020 року. Він спрямований на розширення знань школярів про основи підприємництва, стартапи, їхню екосистему і реалізацію. Проект складається з кількох етапів — серії онлайн-курсів, роботи з менторами і створення власного стартапу, онлайн-захисту робіт на Pitch day. Спікерами та менторами проекту будуть представники НТУ «ХПІ», а також запрошені експерти, активні учасники стартап-руху в Україні. Заняття — безкоштовні.

ЯК ПРОХОДИТИМЕ ЗНО В УМОВАХ ЕПІДЕМІЇ КОРОНАВІРУСУ?

Дата створення: 11:50 25.05.2020

Постановою Головного державного санітарного лікаря України затверджено рекомендації щодо безпечних умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в умовах пандемії.

Дорогі учні, шановні педагоги та батьки!

Дата створення: 11:30 25.05.2020

Щиро вітаю вас із закінчення навчального року! Поширення пандемії спричинило зміни в організації освітнього процесу, оскільки впровадження навчання із застосуванням дистанційних технологій стало справжнім викликом для педагогів, здобувачів освіти та їхніх батьків. Та попри таке неординарне завершення навчального року хочу побажати перш за все випускникам, зробити правильний вибір життєвого шляху і виправдати надії педагогів і батьків. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, і будете справжніми патріотами своєї країни. Хочу висловити слова вдячності педагогам та батькам, за працю, за розуміння складнощів, які певною мірою позначаються на кожній сім’ї. Бажаю гарних здобутків школярам та досягнення омріяних вершин випускникам.

Вступна кампанія розпочнеться 1 серпня

Дата створення: 10:55 12.05.2020

Міністерством освіти і науки внесені зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, якими визначено нові терміни проведення вступної кампанії до українських вишів.

Уряд послабив заходи. Освіта залишається на карантині

Дата створення: 08:58 08.05.2020

Кабінет Міністрів оприлюднив постанову про послаблення карантинних обмежень з  11 травня.

ДО ЧОГО ПОТРІБНО ГОТУВАТИСЯ УЧАСНИКАМ ТЕСТУВАНЬ З ІНОЗЕМНИХ МОВ?

Дата створення: 08:53 08.05.2020

Український центр продовжує знайомити майбутніх учасників зовнішнього незалежного оцінювання з особливостями процедури проведення тестування,  як відбувається аудіювання з іноземних мов зокрема. Саме цей компонент вирізняє ЗНО з іноземних мов з-поміж інших тестувань.

Пробне ЗНО відбудеться у звичному форматі

Дата створення: 09:17 27.03.2020

У зв’язку з продовженням всеукраїнського карантину до 24 квітня 2020 року проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується.

ДПА для учнів 4-х і 9-х класів скасовано

Дата створення: 09:14 27.03.2020

У 2020 році державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів проводитись не буде. Про це, під час проведення онлайн конференції у Facebook, повідомила в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

Переможці МАН

Дата створення: 09:12 27.03.2020

Відповідно до наказу Управління освіти й науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 06.03.2020 р. № 112 «Про результати проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019-2020 н.р.» переможцями ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту стали дві учениці Городнянського       ліцею № 2, а саме: