Першість із швидких шахів та шашок

Відповідно до наказу відділу освіти Городнянської міської ради #83 "Про проведення відкритої Першості з швидких шахів та шашок -64 серед здобувачів освіти ЗЗСО" 20 листопада 2021 року на базі Городнянського ліцею #1 відбулись змагання з шахів та шашок.

16:01 22.11.2021

Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед здобувачів освіти Городнянської міської ради

У суботу, 06 листопада 2021 року, стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед здобувачів освіти Городнянської міської ради.

16:35 09.11.2021

ДОРОЖНЯ КАРТА НУШ

Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти долучилися до розроблення важливого громадського документа «Нова українська школа. Дорожня карта реформи базової та профільної школи. Проєкт для обговорення»

13:45 09.11.2021

Радіодиктант національної єдності 2021: офіційні правила участі

Радіодиктант національної єдності цього року відбудеться 9 листопада о 10:00, про це повідомив член правління Суспільного, відповідальний за платформу радіо, і керівник Радіодиктанту Дмитро Хоркін. У День української писемності та мови тисячі українців щороку беруть участь у флешмобі й приєднуються до події по всьому світу.

09:35 08.11.2021

Обласні відкриті змагання учнівської молоді з картингу «Осінній Кубок Чернігова ім. П.Новицького»

23 жовтня 2021 року на аеродромі сільгоспавіації по трасі Чернігів – Київ, між селами Красне та Топчіївка відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді з картингу «Осінній Кубок Чернігова ім. П.Новицького».

08:27 05.11.2021

ВІДОМІ ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2022

Наказом Міністерства освіти і науки України від 2 листопада 2021 року № 1166 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

10:34 04.11.2021

Обласний конкурс патріотичних аматорських відеороликів до 30-ї річниці створення Збройних Сил України «МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!»

На виконання Указу Президента України від 18 травня 2019 року № 286 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання», розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 року № 1233 «Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року» та з метою розвитку національно-патріотичного виховання молоді до 30-ї річниці створення Збройних Сил України Чернігівським обласним ТЦК та СП проводиться І-й обласний конкурс аматорських відеороликів «МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!»

14:17 28.10.2021

Тренінг «Основи логопедичних знань»

На базі комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Городнянської міської ради був проведений навчальний тренінг «Основи логопедичних знань». Тренінг був організований консультанткою ЦПРПП Потапенко Д. Ш. із залученням фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городнянської міської ради: Могилевець Н.Л. та Атрошенко Л.О.

08:55 28.10.2021

Консультативна нарада ІРЦ

23 вересня 2021 року директор КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Городнянської міської ради, Могилевець Н.Л., на запит керівника ЗДО №1 м. Городні, Лавської С.І., провела консультативну нараду, в ході якої члени Команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами отримали інформацію з питань організації інклюзивного навчання у закладах дошкільної освіти. Адміністрація ЗДО, корекційні педагоги спільно з представником інклюзивно-ресурсного центру розробили та узгодили єдину форму ведення документації щодо обліку групових корекційно-розвиткових занять. Директор ІРЦ ознайомила присутніх із новими законодавчими актами щодо діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти та порядком введення даного механізму в дію.

08:35 25.10.2021