ЗНО-2020: ЯК ПРОХОДИТЬ РЕЄСТРАЦІЯ

Дата створення: 15:01 24.02.2020

За 19 днів від початку реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано 85 550 осіб на 283 335 тестувань.

Відкрита зимова Першість з міні-футболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти на кубок міського голови

Дата створення: 14:57 24.02.2020

22 лютого 2020 року стартувала традиційна відкрита зимова Першість з міні-футболу серед здобувачів освіти  закладів загальної середньої освіти на кубок міського голови.

Обласний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» в номінації «Історія»

Дата створення: 14:47 24.02.2020

Двадцять п’ятий рік поспіль проводиться всеукраїнський конкурс «Учитель року», який є традиційним змаганням із фахової майстерності, об’єднує вчителів-професіоналів, творчих та відкритих до нових знань, провідників розбудови Нової української школи.

Нас єднає мова!

Дата створення: 14:42 24.02.2020

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято дає нам можливість ще дужче відчути те, що ми є українці, ми є народ, який знає своє коріння, знає свою солов’їну мову.

Засідання методоб’єднання вчителів англійської мови на базі Смичинського ліцею

Дата створення: 14:37 24.02.2020

20 лютого відбулося чергове засідання методоб’єднання вчителів англійської мови на базі Смичинського ліцею згідно з планом роботи на 2019-2020 н.р.

Сучасні гаджети: друзі чи вороги!?

Дата створення: 16:43 18.02.2020

13 лютого на базі Городнянького ясла-садка №4 відбулось засідання методичного об’єднання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти з проблеми «Вплив медіазасобів та гаджетів на розвиток пізнавальних процесів особистості дитини дошкільного віку».

Дата створення: 11:51 05.02.2020

30 січня на базі Городнянського ліцею № 1 відбулося засідання методичного об’єднання  вчителів фізики з проблеми «Самоаналіз власної діяльності та самоосвіта – реальні шляхи підвищення професійної майстерності педагога».

Семінар-практикум вчителів математики

Дата створення: 11:37 05.02.2020

21 січня на базі Городнянського ліцею № 1 відбувся семінар-практикум  учителів математики з теми «Інтерактивні технології навчання математики у формуванні математичних компентностей школярів». З доповіддю «Інтерактивне навчання на уроках математики: формування компетентностей учнів засобами розв’язування олімпіадних завдань та завдань ЗНО» виступила вчитель математики Городнянського ліцею № 1 Коробко Олена Миколаївна. Досвідом роботи з питання «Медіаосвіта педагога: сучасні електронні освітні ресурси як ефективний інструмент компетентнісного навчання» поділилася Крупеніч Ганна Михайлівна, вчитель математики Городнянського ліцею № 1.

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Дата створення: 09:19 23.01.2020

20 січня 2020 року на базі Городнянського ліцею № 2 було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Турнір з боксу

Дата створення: 11:06 22.01.2020

17-18 січня 2020 року на базі Городнянської ДЮСШ відбувся ІІІ Всеукраїнський турнір з боксу під гаслом «Спортивні діти – здорова нація». Честь за перемогу відстоювали близько 60 спортсменів з Чернігівської, Сумської, Київської областей, з міст Городня, Бахмач, Київ, Чернігів, Ічня, Глухів, Прилуки, Семенівка, Корюківка. Переможцями в нашій команді стали: Аношенко Дмитро, Дорохов Кирило, Юрченко Данило, Дударенко Данило, Денисенко Ярослав. Другі місця вибороли: Гломозда Богдан, Грищенко Сергій, Пустовойт Олександр. На третьому місці – Коржавін Денис. Ми пишаємось нашими спортсменами.