Майбутнє Городнянської ОТГ – в талановитих учнях

Дата створення: 16:56 11.12.2019

Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, який проходив на базі Городнянського ліцею № 1. У ньому брали участь 367 здобувачів освіти  (чотирьох закладів загальної середньої освіти Городнянської ОТГ – Городнянських ліцеїв №1 та №2, Бутівського та Смичинського ліцеїв; двох освітніх закладів Тупичівської ОТГ та КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради) із 17 навчальних предметів.

Засідання методичного об’єднання вчителів предметів природничого циклу

Дата створення: 09:42 11.12.2019

09 грудня на базі Бутівського ліцею відбулося засідання методичного об’єднання вчителів предметів природничого циклу (хімії, географії, біології, екології). Показовий урок-мультимедійну презентацію з біології в 10 класі з теми «Вітаміни, їх роль в обміні речовин» провела вчитель біології ІІ кваліфікаційної категорії Павленко Світлана Анатоліївна. Показовий урок з географії у 6 класі з теми «Вулканізм та процеси, що його супровожують» провів учитель географії вищої кваліфікаційної категорії  Гриценко Юрій Михайлович.

Засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання (технологій)

Дата створення: 15:58 05.12.2019

04 грудня 2019 року на базі Городнянського ліцею № 2 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання (технологій). Педагоги відвідали показовий інтегрований STEM-урок, який провели вчитель-методист, учитель історії Плотникова В.В. та вчитель трудового навчання (технологій) вищої кваліфікаційної категорії Пінчук Л.О. Тема уроку: «Виготовлення проєктного виробу-сувеніру декоративних квітів (маку та соняшника) з тканини» (9 клас). Валентина Володимирівна розповіла про історичне значення квіткових символів України: маку – символу Дня пам’яті та примирення, соняшника – символу Дня пам’яті полеглих захисників України. Людмила Олександрівна провела з учнями практичну роботу «Виготовлення проєктного виробу-сувеніру декоративних квітів (маку та соняшника) з тканини».

Підвищення кваліфікації у дії

Дата створення: 09:57 04.12.2019

28 листопада на базі Городнянського ясла-садка №4 відбулось засідання методичного об’єднання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти з проблеми «Інтегрований підхід до впровадження освітніх технологій в різних видах життєдіяльності дітей дошкільного віку» під керівництвом Наталії Рогачової.

І знову разом навчаємось

Дата створення: 09:50 04.12.2019

26 листопада на базі Городнянького ліцею №1 відбувся семінар-практикум для директорів, заступників директорів, методистів закладів освіти з проблеми «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: управлінський аспект».

«Учитель року - 2020» (номінація «Хімія»)

Дата створення: 09:57 27.11.2019

21 листопада відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» (номінація «Хімія») на базі Михайло-Коцюбинської гімназії Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району. Учасниками Конурсу були: Грабовець С.І., учитель хімії Смичинського ліцею Городнянської міської ради; Силенко М.І., учитель хімії Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ст. Городнянського району; Белоколоша Н.А., вчитель хімії Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст. Михайло-Коцюбинської селищної ради; Власюк О.М., вчитель хімії Жукотківської ЗОШ І-ІІ ст. Михайло-Коцюбинської селищної ради; Турченко О.В., вчитель хімії Халявинської ЗОШ І-ІІІ ст. Чернігівського району.

Конкурс «Учитель року - 2020» ( номінація «Початкова освіта»)

Дата створення: 10:27 25.11.2019

25-й  всеукраїнський  конкурс  «Учитель року - 2020»  об”єднує відданих своїй справі педагогів. Метою його є виявлення та підтримка талановитих вчителів.

Перший зональний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Історія»

Дата створення: 10:16 25.11.2019

14 листопада на базі Городнянського ліцею № 1 відбувся перший (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Історія».

Засідання вчителів початкових класів

Дата створення: 10:54 22.11.2019

21 листопада   2019 року  на базі Городнянського ліцею №2  відбулося засідання методичного об”єднання  вчителів 3 та 4 класів.

Засідання творчої групи вчителів основ здоров’я

Дата створення: 08:30 22.11.2019

21 листопада відбулося засідання творчої групи вчителів основ здоров’я, на якому було розглянуто питання про впровадження інноваційних методів навчання в урочну та позаурочну роботу з предмета основи здоров’я, особливості сучасного уроку основ здоров’я, нормативно-правова документація щодо проведення уроків основ здоров’я.