Зі святом 1 вересня

Дата: 01.09.2022 08:47

Шановні учасники освітнього процесу Городнянщини!

Від щирого серця і з радістю вітаємо вас з початком нового 2022-2023 навчального року та Днем знань!

Перше вересня – це важливий день в житті кожної людини, адже це свято дитинства, мудрості, тепла, мрій, сподівань, переконань, сходжень до одвічних джерел буття. Це незвідані стежки для першокласників, це світ нового в країні знань для школярів, це останній рік навчання в стінах рідного закладу для випускників, це творчість та постійний пошук вдалих методів навчання для педагогів, це хвилювання та радість для батьків.

Для кожного цього року перший дзвоник пролунає по-новому, адже змінити традиційну святкову лінійку з квітами, бантиками, співом та гомоном школярів нас змусила війна. Але не завадила відчинити двері школи, розпочати освітній процес, привітати гарними відеозверненнями, провести перший урок.

Тож бажаємо здоров’я, щастя, радості, невичерпної енергії при здобутті нових знань та вмінь, злагоди та миру. Нехай світлим і плідним буде кожен день, кожен крок у новому навчальному році. Зі святом!

Із повагою, відділ освіти Городнянської міської ради!