Проведено онлайн навчання робітників відділу освіти

Дата створення: 14:43 24.11.2020

Комунальним підприємством "Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат" Чернігівської обласної ради було провдено онлайн навчання робітників відділу освіти Городнянської міської ради, які виконують роботи з видалення трави, кущів, дерев бензопилами та тримерами.

Відбувся І (зональний) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»

Дата створення: 14:54 20.11.2020

17-20 листопада 2020 року тривав І (зональний) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Городнянської міської ради

Дата створення: 14:52 20.11.2020

Відповідно до рішення сесії Городнянської міської ради (24 сесія 7 скликання) була створена комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Городнянської міської ради Чернігівської області. Скорочене найменування установи – ЦПРПП Городнянської міської ради.

Покращення стану протипожежної безпеки

Дата створення: 15:57 17.11.2020

На покращення стану протипожежної безпеки закладів освіти Городнянської ОТГ із залишків освітньої субвенції виділено коштів в сумі 62530 грн.

ОТРИМАНО ІГРОВІ НАБОРИ LEGO PLAY BOX

Дата створення: 13:02 10.11.2020

Для учнів перших класів закладів загальної середньої освіти Городнянської ОТГ, в рамках реалізації Концепції „Нова українська школа" та спільного Меморандуму Міністерства освіти і науки України та The LEGO Foundation, з Управлінням освіти і науки Чернігівської обласної  державної адміністрації безоплатно отримано ігрові наборри  LEGO Play Box для всіх перших класів, які педагоги  будуть використовувати в освітньому процесі.

Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Дата створення: 10:12 04.11.2020

30 жовтня 2020 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад практичного психолога та 3-х консультантів Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Городнянської міської ради Чернігівської області. У конкурсі приймало участь 5 претендентів на посаду консультанта. Конкурсною комісією було визначено переможців конкурсу.

Новий стандарт базової освіти: відповіді на запитання

Дата створення: 10:54 28.10.2020

Міністерством освіти і науки надані відповіді на поширені запитання щодо застосування норм нового Державного стандарту базової середньої освіти.

КЗ “Городнянський міжшкільний ресурсний центр” отримав автомобіль

Дата створення: 16:53 23.10.2020

Для розвитку практичних водійських навичок учнів КЗ “Городнянський міжшкільний ресурсний центр” міська рада передала один із автомобілів, що віднедавна безкоштовно отримала від Київської міської ради.

Поліпшення матеріальної бази з фізичного виховання закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 15:13 15.10.2020

Формування учнівської потреби в зміцненні здоров’я засобами фізичної культури і спорту є одним з пріоритетних напрямів діяльності школи.

Правила роботи освітніх закладів

Дата створення: 08:26 16.09.2020