людям з порушенням зору

Опитування щодо якості підручників та навчальних посібників для Нової української школи

Державна служба якості освіти України у строк з 30 квітня по 09 травня 2021 року проводить онлайн-опитування учасників освітнього процесу щодо якості підручників та навчальних посібників для Нової української школи (1–3-ті класи).

10:40 05.05.2021

РОЗРОБЛЕНО ПРОЄКТ НОВОГО ПОРЯДКУ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ПІДРУЧНИКІВ ТА ПОСІБНИКІВ – ТРИВАЄ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

Міністерством освіти і науки України розроблено проєкт Порядку конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників.

08:54 28.04.2021

24 квітня відбулося пробне ЗНО

24 квітня відбулося пробне незалежне оцінювання в пункті тестування Городнянський ліцей № 1. На пробне тесутвання було зареєстровано 69 учасників. З'явилося на пункт пробного тестування 66 учасників. Процедура допуску до пункту тестування відбувалася з перевіркою термометрії та ідентифікації учасників пробного ЗНО. Пробне тестування проходило з предметів - українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика(завдання рівня стандарту), біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова. Учасники пробного ЗНО, які залишилися вдома, зможуть завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати. Для визначення результатів пробного ЗНО учасникам потрібно внести відповіді на завдання всіх тестів до спеціального сервісу з визначення результатів до 28 квітня.

10:09 26.04.2021

Всеукраїнське опитування стану фізичної культури в закладах загальної середньої освіти

Державна служба якості освіти України спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проводить опитування учнів, вчителів фізичної культури, директорів та батьків з метою вивчення стану фізичної культури в закладах загальної середньої освіти.

08:10 23.04.2021

ДОБРОВІЛЬНА ВАКЦИНАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Підкреслюючи важливість безпечного проведення зовнішнього незалежного оцінювання, Міністерство охорони здоров’я спільно з Міністерством освіти і науки України ухвалили рішення про те, щоб надати пріоритетну можливість вакцинуватися тим працівникам освіти, які цьогоріч залучені до проведення ЗНО. Освітян, які виявили бажання пройти вакцинацію, щеплюватимуть вакциною CoronaVac проти COVID-19 виробництва Sinovac Biotech, що надійшла до України 25 березня 2021 року.

10:06 15.04.2021

ДПА з математики в 2020/21 році є необов'язковою

Верховна Рада ухвалила законопроєкт, що передбачає звільнення здобувачів повної середньої освіти від обов'язкового проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

10:04 15.04.2021

Онлайн-опитування: