людям з порушенням зору

Державні безкоштовні електронні щоденники та журнали для закладів загальної середньої освіти

Про проект З огляду на виклики та нагальні потреби, які постали перед системою освіти України в умовах протидії пандемії COVID-19, та з метою дерегуляції та дебюрократизації управління системою освіти, спрощення ведення документообігу закладів загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО) Міністерством освіти і науки України було поставлено завдання ДНУ «Інститут освітньої аналітики» (наказ МОН № 781 від 09.06.2020) забезпечити розробку державних безкоштовних електронних журналів та щоденників в рамках розвитку Програмно-апаратного комплексу «Автоматизований комплекс освітнього менеджменту» (далі – ПАК «АІКОМ»), який є модернізованою системою ІТС «ДІСО». Впровадження даного програмного продукту є інновацією, що надасть для педагогічних працівників, батьків та учнів ЗЗСО зручний онлайн-інструмент, який 24/7 забезпечить доступ до оцінок, відвідуваності та інших ресурсів журналу. Впровадження такого ІТ рішення є особливо актуальним для тих ЗЗСО та громад, які не можуть собі дозволити закупівлю альтернативних комерційних програмних продуктів.

10:18 24.03.2021

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЛІЦЕЙ

МОН допрацювало та винесло на повторне громадське обговорення проєкт положення про ліцей — воно триватиме до кінця наступного тижня. Тож, якщо для вас актуальне це питання, ще є час взяти участь в обговоренні! Представники МОН просять учасників обговорення приділити особливу увагу наступним питанням:

09:34 24.03.2021

Відбулися змагання з настільного тенісу

20 березня 2021 року відбулись змагання відкритої Першості з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти на базі Городнянського ліцею № 2.

15:35 22.03.2021

Засідання професійної спільноти вчителів художньо -естетичного циклу

16 березня відбулось ІІ засідання професійної спільноти вчителів художньо -естетичного циклу на базі відділу освіти. Тема засідання - "Мистецька освіта як фактор розвитку особистості дитини".

09:22 17.03.2021

Засідання професійних спільнот

04 березня 2021 року відбулося ІІ онлайн-засідання професійної спільноти асистентів-вчителів, асистентів вихователів закладів освіти Городнянської міської ради, в ході якого було висвітлено питання  «Партнерська взаємодія з батьками як членами команди супроводу інклюзивного закладу» та «Організаційно-методичні засади діяльності інклюзивно-ресурсних центрів».

16:04 04.03.2021

Першість з легкоатлетичного триборства

З 27 лютого 2021 року відновились спортивні змагання серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Городнянської міської ради. В цей день відбулась відкрита Першість з легкоатлетичного триборства, в якій брали участь 13 команд. Юні спортсмени боролись за перемогу у трьох видах спорту: стрибка в довжину з місця,стрибках через скакалку за 30 секунд та човникового бігу з предметами.

12:50 03.03.2021

Нарада директорів закладів загальної середньої освіти

18 лютого, відбулася нарада з директорів закладів загальної середньої освіти. Нарада розпочалася із перезнації роботи КУ “Центр професійного розвитку педагогічних працівників”, яку перезентувала директорка установи Дяговець Світлана Вікторівна та консультанти. Також у нараді взяли участь начальник відділу освіти Смоляр Григорій Леонідович, головний спеціаліст відділу освіти Оліфіренко Ірина Борисівна, перший заступник міського голови Володимир Пінчук.  Важливим приводом для обговорення слугувало питання оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти з урахуванням фінансової ситуації, яка склалася на насьогоднішній час.

09:50 19.02.2021

Онлайн-опитування: