Нарада директорів

Дата створення: 11:15 15.10.2019

10 жовтня на базі відділу освіти Городнянської міської ради відбулася нарада директорів закладів освіти. На нараду були запрошені директори закладів освіти та міський голова Андрій Богдан і начальник фінансового відділу Пінчук Володимир.

Стипендіати Городнянської міської ради

Дата створення: 10:46 15.10.2019

08 жовтня 2019 року відбулося засідання комісії з призначення стипендій Городнянської міської ради обдарованим дітям, яка розглянула подання із закладів загальної середньої освіти про претендентів на призначення стипендій. Всього було визначено сім кандидатур на отримання стипендії.

Місцями партизанської слави

Дата створення: 09:07 11.10.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Чернігівщини від нацистських загарбників колетиввідділу освіти відвідав місця партизанської слави - музейно-меморіальний комплекс Лісоград Сновського району.

Старт юних туристів

Дата створення: 16:20 09.10.2019

З 1 вересня на базі Городнянської ДЮСШ відкрито відділення спортивного туризму, де займаються юнаки та дівчата з 9 до 16 років.

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Дата створення: 08:54 09.10.2019

3 жовтня 2019 року у міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди професійного свята Дня працівників освіти. Усіх присутніх привітали міський голова А.Богдан, начальник відділу освіти Городнянської міської ради Г.Смоляр, в.о. начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Городнянської РДА П.Буйний, голова РО Профспілки працівників освіти і науки Г.Мироненко, начальник культури, сім’ї, молоді та спорту Городнянської міської ради О.Яцкова. Педагогічні працівники були нагороджені грамотами та отримали музичні вітання від учасників святкового концерту.

Урочистості з нагоди вручення працівникам освіти обласної Премії імені Софії Русової

Дата створення: 08:50 03.10.2019

30 вересня 2019 року відбулися урочистості з нагоди вручення працівникам освіти обласної Премії імені Софії Русової на базі Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.

Учителі - словесники на батьківщині О.П. Довженка

Дата створення: 16:04 17.09.2019

14 вересня учителі-словесники Городнянської ОТГ відвідали колиску геніального кінорежисера, талановитого художника, письменника, публіциста, педагога Олександра Петровича Довженка. Батьківська хата, клуня, криниця з журавлем, погребня переносять у світ дитинства та юності Довженка-митця. Частинку цього світу можна відчути в Сосницькому літературно-меморіальному музеї О.П.Довженка. Численні фотографії, меморіальні речі, слова-роздуми Олександра Довженка про власну долю і долю свого народу розповідають про кожен період життя талановитої особистості. У дні відзначення 125-річчя з дня народження О.П.Довженка, його рідна земля багата на відвідувачів. Кожен поспішає погостювати у видатної людини, вдихнути повітря з його дитинства, перейнятися духом геніальності, патріотизму.

Розширена нарада директорів

Дата створення: 15:02 30.08.2019

28 серпня 2019 року на базі КЗ Городнянський ліцей № 2 відбулася розширена нарада директорів.

Літній мовний табір - 2019

Дата створення: 16:41 20.06.2019

Організація літнього мовного табору – це своєчасний проєкт, так як Україна зробила свій європейський вибір, і тому знання іноземних мов набуває пріоритетного значення. Мета літнього мовного табору – це   створення англомовного середовища та умов для заохочення дітей до вивчення іноземної мови.

Оздоровча кампанія дітей та підлітків

Дата створення: 15:19 31.05.2019

У Городнянській громаді з 27 травня по 13 червня триває оздоровча кампанія дітей та підлітків. На базі закладів освіти функціонує 7 пришкільних таборів з денним перебуванням, у яких відпочиває 647 дітей.