Зустрічаємо весну

25 лютого на базі Городнянського закладу дошкільної освіти №1 відбулося чергове заняття майстер-класу для педагогів ЗДО з проблеми «Креативний розвиток дітей дошкільного віку під час образотворчої діяльності засобами нетрадиційних технік малювання» під керівництвом вихователя вищої категорії Гордовенко Світлани Михайлівни.

16:11 02.03.2020

Засідання вчителів початкових класів

26 лютого   2020 року  на базі Городнянського ліцею №2  відбулося засідання методичного об”єднання  вчителів 3 та 4 класів закладів загальної середньої освіти  Городнянської та Тупичівської ОТГ.

11:29 27.02.2020

Методичне обєднання вчителів інформатики

25 лютого відбулося заняття методичного об’єднання вчителів інформатики з проблеми «Формування інтелектуальних умінь здобувачів освіти на уроках інформатики» на базі Городнянського ліцею № 1.

14:46 26.02.2020

Олімпійський день

25 лютого Чернігівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділенням Національного олімпійського комітету України в Чернігівської області  було проведено фізкультурно-оздоровчий захід «Веселі старти», в якому взяли участь 9 команд (Городнянський ліцей № 1, Городнянський ліцей № 2, Городнянський ліцей, Бутівський ліцей, Смичинський ліцей, Тупичівський ЗЗСО І-ІІІ ст. та Вихвостівська гімназія).  Учасники змагалися у різних конкурсах та естафетах. Переможцями змагань стали ліцеїсти № 2, другими – Бутівський ліцей, третіми – Тупичівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Переможці та учасники змагань були нагороджені кубками, медалями та призами.

15:46 25.02.2020

ЗНО-2020: ЯК ПРОХОДИТЬ РЕЄСТРАЦІЯ

За 19 днів від початку реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано 85 550 осіб на 283 335 тестувань.

15:01 24.02.2020

Відкрита зимова Першість з міні-футболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти на кубок міського голови

22 лютого 2020 року стартувала традиційна відкрита зимова Першість з міні-футболу серед здобувачів освіти  закладів загальної середньої освіти на кубок міського голови.

14:57 24.02.2020

Обласний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» в номінації «Історія»

Двадцять п’ятий рік поспіль проводиться всеукраїнський конкурс «Учитель року», який є традиційним змаганням із фахової майстерності, об’єднує вчителів-професіоналів, творчих та відкритих до нових знань, провідників розбудови Нової української школи.

14:47 24.02.2020

Нас єднає мова!

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято дає нам можливість ще дужче відчути те, що ми є українці, ми є народ, який знає своє коріння, знає свою солов’їну мову.

14:42 24.02.2020

Сучасні гаджети: друзі чи вороги!?

13 лютого на базі Городнянького ясла-садка №4 відбулось засідання методичного об’єднання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти з проблеми «Вплив медіазасобів та гаджетів на розвиток пізнавальних процесів особистості дитини дошкільного віку».

16:43 18.02.2020