До уваги керівників ЗЗСО

З метою формування нової культури поведінки, навчання та перебування учнів  у закладах загальної середньої освіти з урахуванням епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусною інфекцією SARS-CoV-19 та з метою запобігання поширенню захворювання, рекомендуємо розміщувати на доступних медіа ресурсах та використовувати під час освітнього процесу відповідні інформаційні відеоролики.

12:46 02.09.2020

У закладах загальної середньої освіти громади йде підготовка до нового навчального року. На закупівлю засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи було виділено 418,513 тис. грн. при співфінансуванні з місцевого бюджету на суму 46,6 тис. грн. На сьогоднішній день почало надходити комп.терне обладнання, дидактичний матеріал для початкової школи.

16:38 14.08.2020

ВИЗНАЧЕНО ПОРОГОВІ БАЛИ «СКЛАВ/ НЕ СКЛАВ» ІЗ СІМОХ ПРЕДМЕТІВ

24 липня на інформаційних сторінках учасників буде розміщено результати ЗНО з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології за шкалами 100–200 балів і 12-бальною (із предметів, результати тестувань з яких зараховують як оцінку за ДПА).

08:09 27.07.2020

УРЯДОВЦІ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ ОПРАЦЮЮТЬ ПИТАННЯ ПОВЕРНЕННЯМ КОШТІВ УЧАСНИКАМ ПРОБНОГО ЗНО

Міністерство освіти і науки спільно із Міністерством фінансів готують порядок повернення коштів учасникам пробного ЗНО через зміну формату проведення  (детальніше –  за посиланням).

08:56 15.06.2020

ПРОБНЕ ЗНО-2020: НЕ ЙДІТЬ ДО ПУНКТУ ПРОВЕДЕННЯ – ПРОЙДІТЬ ЙОГО ВДОМА

Шановні учасники пробного ЗНО, а також наші колеги – працівники пунктів тестування. Учора пізно ввечері на сайті Кабінету міністрів України з’явилася новина про внесення змін до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 якої фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти.

08:50 15.06.2020

Онлайн-марафон "Як отримати мільйон переглядів"

З 15 до 19 червня 2020 року Дитяча академія суспільного мовлення PMA Juniors запускає онлайн-марафон «Мобільна журналістика: як отримати мільйон переглядів?» для дітей та підлітків 12–14 років, які цікавляться медіа.

11:27 12.06.2020

МОН затвердило Порядок подання заяв онлайн на вступ до закладів вищої освіти

Міністерством освіти і науки затверджений Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої (фахової передвищої) освіти України в 2020 році, що додається.

11:20 12.06.2020