Відділ освіти Городнянської міської ради

Новини

Семінар-практикум з декоративно-ужиткового мистецтва

Дата створення: 16:30 11.01.2019

10 січня 2019 року на базі Городнянської станції юних техніків відбувся семінар-практикум з декоративно-ужиткового мистецтва  для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня  та вчителів образотворчого мистецтва з проблеми «Формування національної свідомості учнів шляхом залучення їх до джерел народної творчості».    Н.В.Пилипенко, методист  Городнянської станції юних техніків, виступила з питанням «Духовні багатства українського народу».

Інтелектуальні змагання в Городнянській ОТГ

Дата створення: 11:25 09.01.2019

Завершився  ІІ  етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. Всього в ньому брали участь 380 здобувачів освіти п’яти закладів загальної середньої освіти Городнянської ОТГ, двох освітніх установ Тупичівської ОТГ та КЗ Городнянський ліцей. Не дивлячись на дуже важкі завдання, які щороку стають все складнішими, непосильними, бо ж більша частина із них виходить далеко за межі навчальних програм, деякі здобувачі освіти брали участь в олімпіадах із двох навчальних предметів в один день й виходили переможцями.

Шановні освітяни!

Дата створення: 11:47 29.12.2018

               Щиро вітаю Вас із найсвітлішими і найрадіснішими святами – Новим роком та Різдвом Христовим!             2018 рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог та досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Методичне об'єднання вчителів іноземної мови

Дата створення: 08:46 27.12.2018

            У грудні на базі Городнянської ЗОШ I-III ст. № 2 було проведено методичне засідання вчителів іноземної мови. Члени методичного об’єднання відвідали показовий урок англійської мови в 6 класі, який провела вчитель Бойко Надія Павлівна. Урок на тему «Apperance of the family members» з використанням програми Activinspire, інтерактивних технологій та методу проектів, був цікавим, змістовним. Позакласний захід, а саме флешмоб «We love Ukraine», розчулив кожного присутнього, бо стосувався долі нашої рідної України, віри в щасливе майбутнє. Інсценування казки «Cinderella» англійською мовою перенесло всіх у світ дитинства, мрій, сподівань.           Було відвідано показовий  урок-презентацію в 9 класі на тему «The Internet. Advantages & Disadvantages», який провела вчитель Коваленко Лілія Григорівна. Урок проведено на належному методичному рівні. Підібрані форми, методи, прийоми сприяли гарному засвоєнню учнями навчального матеріалу.    

Спільне виїзне засідання методичного об’єднання педагогів закладів дошкільної освіти

Дата створення: 08:39 27.12.2018

                18 грудня 2018 року відбулося спільне виїзне засідання методичного об’єднання педагогів ЗДО на базі одногрупового дошкільного навчального закладу Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. з проблеми «Національно-патріотичне виховання дітей різновікової групи як основа формування моральних цінностей громадянина держави».          До уваги присутніх вихователь різновікової групи Колота Наталія Костянтинівна та маленькі дошкільнята спільно з першокласниками представили святкове дійство «Святий Миколай до нас завітай». Після чого відбувся обмін досвідом з питання організації народознавчої роботи з батьками.

Семінар-практикум на базі Городнянської СЮТ

Дата створення: 13:03 19.12.2018

     13 грудня  2018 року на базі Городнянської станції юних техніків було проведено семінар-практикум для вчителів початкових  класів, вихователів груп продовженого дня, вчителів,які викладають образотворче мистецтво, за темою «Свято наближається» (виготовлення новорічних сувенірів). Як виготовляти новорічні іграшки та листівки навчали присутніх Л.С.Шулдик, керівник гуртків початкового технічного моделювання, та І.О.Кузнєцова, керівник гуртків паперопластики.

Засідання методичного об'єднання

Дата створення: 12:43 19.12.2018

      12 грудня 2018 року на базі Городнянської  ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулося засідання методичного об'єднання вчителів 2-их та 3-іх класів. Показовий  екологічний проект «Збережи ялинку» захищали учні 2-Б класу  (вчитель Кашпур І.Л.). Другокласники  добре підготувалися до захисту  проекту. Клас був поділений на п'ять груп, а саме: перша група – «Дослідники», друга – «Народознавці», третя – «Літератори», четверта – «Екологи», п'ята – «Дизайнери».  Школярі підібрали цікавий змістовний матеріал, разом із батьками виготовили ялинки із різних матеріалів, у горщики посадили насіння ялинок,  виготовили листівку-звернення до жителів нашого міста із закликом «Бережіть, не рубайте ялинки !».

Свято «Перші 100 днів у школі»

Дата створення: 16:57 18.12.2018

12 грудня 2018 року  в 1-В класі Городнянської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулося свято «Перші 100 днів у школі». Підготувала його вчитель вищої категорії, вчитель початкових класів Брезгун Олена Михайлівна разом з батьками та п?ятикласниками.     На гостину завітали Мудра Сова та Зайченятко, які привітали першокласників зі святом. Юні школярики розповіли про свої здобутки за сто днів, згадали про» смішні»  випадки під час навчання, виконали пісні про математику та про цікавий дивовижний світ, станцювали флешмоб.

Відбулося спільне засідання психолого-педагогічної студії практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти

Дата створення: 08:37 18.12.2018

13 грудня 2018 року на базі Городнянської гімназії відбулося спільне засідання психолого-педагогічної студії практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти під керівництвом Панасевич С.В., методиста з психологічної служби  Городнянського РМК з проблеми «Організація профілактичної та корекційної роботи з дітьми девіантної поведінки». Тренінгове заняття з теми «Ми за здоровий спосіб життя!» для здобувачів освіти  9-х,  10-х  класів провела соціальний педагог Городнянської гімназії Мартинюк І.О. Заняття пройшло на належному методичному рівні, з використанням ІКТ.

Семінар-практикум для вихователів ЗДО

Дата створення: 16:42 17.12.2018

13 грудня 2018 року на базі Городнянського ясла-садка №4 відбулось засідання семінару-практикуму для вихователів закладів дошкільної освіти з проблеми «Формування економічної компетентності у дітей дошкільного віку». У ході семінару присутні мали змогу поглибити свої знання щодо використання сучасних методів навчання, відпрацювати та закріпити уміння і навички для успішного розв’язання завдань економічного виховання дошкільників.