Засідання методичного об?єднання шкільних бібліотекарів

Дата створення: 12:06 07.11.2018

01 листопада 2018 року було проведено засідання методичного об?єднання  шкільних бібліотекарів на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Із аналізом щодо забезпечення підручниками учнів 1-их, 5-их, 10-их класів закладів загальної середньої освіти Городнянської ОТГ  (станом на 01.11.2018р.) виступила Хуторна Н.В., методист методичного кабінету.

Засідання методичного об'єднання вчителів

Дата створення: 10:59 07.11.2018

Вже два місяці у закладах загальної середньої освіти Городнянської ОТГ навчалися учні 1-их класів Нової української школи. За парти сіли 189 першокласників. 01 листопада 2018 року відбулося засідання  методичного об ?єднання  вчителів 1-их класів на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.  Засідання проводилося згідно плану.

Семінар- практикум для вчителів початкових класів та вихователів груп продовженого дня

Дата створення: 16:51 02.11.2018

30 жовтня 2018 року на базі станції юних техніків проведено семінар- практикум для вчителів початкових класів та вихователів груп продовженого дня з проблеми «Формування національно-патріотичної свідомості молодших школярів засобами ручної праці». Пилипенко Н.В.,  методист СЮТ, у своєму виступі підвела підсумки про участь Городнянської станції юних техніків у виставках з початкового технічного моделювання та декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».

Семінар-тренінг для директорів закладів дошкільної та позашкільної освіти

Дата створення: 16:18 01.11.2018

30 жовтня у медіатеці Городнянської гімназії відбувся семінар-тренінг для директорів дошкільної та позашкільної освіти з питання «Стратегічне планування закладу освіти». Учасники обговорили проблемні питання перспективного планування та практично відпрацювали у групах визначені завдання. Директорам надано методичні рекомендації «Освітня програма закладу дошкільної освіти: вимоги та методика розроблення», підготовлені методичним кабінетом відділу освіти Городнянської міської ради.

Наступність дошкільної та початкової освіти

Дата створення: 16:01 01.11.2018

29 жовтня на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбувся семінар для педагогічних працівників міських закладів дошкільної освіти та початкової ланки школи з питання «Забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти». У ході робочої зустрічі учасники ознайомились із системою роботи школи (Денисенко Ю.В., заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №2) та організацією освітнього процесу у закладі дошкільної освіти (Клименок Т.В., вихователь-методист Городнянського ясла-садка №4).

Семінар-тренінг для директорів ЗЗСО

Дата створення: 15:43 01.11.2018

25 жовтня на базі Городнянської гімназії відбувся семінар-тренінг для директорів закладів загальної середньої освіти з питання «Стратегічне планування закладу освіти». Перша частина методичного заходу пройшла у форматі відкритої конференції. Потім модератор тренінгу Мироненко Г.М., голова РО профспілки працівників освіти, організував практичне відпрацювання завдань у групах.

ПРОБНЕ ЗНО-2019: ХОЧЕТЕ СЕБЕ ПЕРЕВІРИТИ — РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Дата створення: 14:26 30.10.2018

Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.

Підручник «Інформатика» - більше практики, мінімум теорії

Дата створення: 11:23 30.10.2018

Цього року видавництво «Ранок» підготувало два підручники «Інформатика» для учнів 5 класу. Два творчих авторських колективи підготувало два різних за своєю концепцією підручники, які можуть задовольнити вимоги різних вчителів, бути використані для учнів різного рівня підготовки. Обидва підручники отримали гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ МОН № 1085 від 11.10.2018) і зараз беруть участь у конкурсному відборі підручників на цей навчальний рік.