Відділ освіти Городнянської міської ради

Новини

Свято «Перші 100 днів у школі»

Дата створення: 16:57 18.12.2018

12 грудня 2018 року  в 1-В класі Городнянської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулося свято «Перші 100 днів у школі». Підготувала його вчитель вищої категорії, вчитель початкових класів Брезгун Олена Михайлівна разом з батьками та п?ятикласниками.     На гостину завітали Мудра Сова та Зайченятко, які привітали першокласників зі святом. Юні школярики розповіли про свої здобутки за сто днів, згадали про» смішні»  випадки під час навчання, виконали пісні про математику та про цікавий дивовижний світ, станцювали флешмоб.

Відбулося спільне засідання психолого-педагогічної студії практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти

Дата створення: 08:37 18.12.2018

13 грудня 2018 року на базі Городнянської гімназії відбулося спільне засідання психолого-педагогічної студії практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти під керівництвом Панасевич С.В., методиста з психологічної служби  Городнянського РМК з проблеми «Організація профілактичної та корекційної роботи з дітьми девіантної поведінки». Тренінгове заняття з теми «Ми за здоровий спосіб життя!» для здобувачів освіти  9-х,  10-х  класів провела соціальний педагог Городнянської гімназії Мартинюк І.О. Заняття пройшло на належному методичному рівні, з використанням ІКТ.

Семінар-практикум для вихователів ЗДО

Дата створення: 16:42 17.12.2018

13 грудня 2018 року на базі Городнянського ясла-садка №4 відбулось засідання семінару-практикуму для вихователів закладів дошкільної освіти з проблеми «Формування економічної компетентності у дітей дошкільного віку». У ході семінару присутні мали змогу поглибити свої знання щодо використання сучасних методів навчання, відпрацювати та закріпити уміння і навички для успішного розв’язання завдань економічного виховання дошкільників.

Засідання методичного об’єднання вчителів фізики та астрономії

Дата створення: 15:57 17.12.2018

07 грудня 2018 року на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів фізики та астрономії закладів загальної середнеьої освіти Городнянської та Тупичівської ОТГ з проблеми «Формування професійної компетентності, технологічної та методичної підготовленості вчителів фізики та астрономії для забезпечення оптимального рівня розвитку і саморозвитку особистості учня». Показовий урок у 9 класі з теми «Звукові хвилі. Інфразвук та ультразвук» провела вчитель фізики І кваліфікаційної категорії Семеняко Олена Миколаївна. Урок насичений цікавим додатковим матеріалом, демонстраціями, дослідами, використанням відеофрагментів на різних етапах уроку.

Засідання методичного об’єднання вчителів географії та економіки

Дата створення: 14:20 17.12.2018

06 грудня 2018 року на базі Городнянської гімназії відбулося засідання методичного об’єднання вчителів географії та економіки закладів загальної середньої освіти Городнянської та Тупичівської ОТГ з проблеми «Компетентнісний підхід до навчання на уроках географії та економіки». Показовий урок у 7 класі з теми «Внутрішні води Південної Америки» провела старший учитель, вчитель географії Шумська Оксана Вікторівна. Вчителька використала на уроці сучасні форми, методи та прийоми. Урок дуже насичений. Учні здійснили цікаву, незабутню віртуальну подорож по материку Південна Америка, переглянувши відповідні відеофрагменти на різних етапах уроку. Здобувачі освіти були активними, показали картографічні знання, вміння порівнювати географічні об’єкти, вирішувати екологічні ситуації, доводити твердження.

Перший зональний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу»

Дата створення: 14:18 06.12.2018

27 листопада 2018 року на базі Замглайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 проведено перший зональний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу». У конкурсі брали участь троє вчителів, які працюють у початкових класах з інклюзивним навчанням Коваль В.В. (Добрянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Захарченко І.О. (Городнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), Заровна Н.І. (Ріпкинська гімназія), Волобуєва Т.А. (Ріпкинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2).

Перший зональний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» у номінації «Захист Вітчизни»

Дата створення: 14:15 06.12.2018

21 листопада 2018 року на базі Городнянської гімназії проведено перший зональний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Захист Вітчизни». У конкурсі взяли участь троє конкурсантів: Хомазюк Ярослав Вікторович (Городнянська гімназія), Кравцов Михайло Михайлович (Городнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), Кравець Віктор Іванович (Сновська гімназія).

Перший зональний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» у номінаціях «Географія» та «Основи здоров”я»

Дата створення: 14:12 06.12.2018

15 листопада в місті Сновськ пройшов перший (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Географія» та «Основи здоров”я». Серед членів фахового журі даного конкурсу були завідувач методичного кабінету відділу освіти Городнянської міської ради Цимбаліст Тетяна Сергіївна, учитель географії Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Дудко Валентина Михайлівна та учитель основ здоров”я Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Швильова Олена Євгеніївна.

Засідання методичного об’єднання вчителів математики

Дата створення: 08:02 05.12.2018

27 листопада на базі Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів математики. Показовий урок з геометрії в 9 класі з теми «Розв’язування задач на скалярний добуток векторів» провела Тітова В.В.. Урок пройшов на належному методичному рівні з використанням мультимедійних засобів. Учні були досить активними, працювали протягом уроку. Валентина Василівна поділилась досвідом роботи з колегами з проблеми «Індивідуально-диференційований підхід до учнів на уроках математики».

Методичне об’єднання вихователів ЗДО

Дата створення: 08:51 26.11.2018

22 листопада 2018 року на базі закладу дошкільної освіти №1 міста Городні відбулось перше засідання методичного об’єднання вихователів ЗДО району з проблеми «Комплексний підхід до формування пізнавальної активності як чинник соціалізації дітей дошкільного віку», на якому було детально розглянуто питання «Формування логіко-математичної та сенсорно-пізнавальної компетенції дітей дошкільного віку засобами інновацій». У ході засідання присутні мали змогу актуалізувати свої знання щодо програмових вимог Базового компоненту дошкільної освіти з освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», поновити та поповнити банк даних інноваційних педагогічних технологій, що сприяють розумовому розвитку дітей дошкільного віку. Зокрема ознайомились із авторськими розвиваючими іграми В.В. Воскобовича та його «Казковими лабіринтами гри».