Засідання методичного об’єднання вчителів географії

Дата створення: 14:44 13.02.2019

12 лютого на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів географії та економіки.Члени методичного об’єднання відвідали показовий  урок-мультимедійну презентацію у 8 - В класі з теми «Озера України, їх типи, водосховища та канали», який на високому методичному рівні провела Валентина Михайлівна Дудко, старший учитель Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Вдало підібрані методи навчання (інтерактивні, проблемні, практичні, інформаційно-комп’ютерних технологій, наочні), прийоми та форми роботи (бесіда, віртуальна розповідь, картографічний практикум, есе, релакс - озвучення) дали змогу вчителю зробити урок насиченим, змістовним, цікавим та сприяли гарному засвоєнню здобувачами освіти навчального матеріалу.

ЗНО-2019: РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ

Дата створення: 15:06 07.02.2019

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалася 5 лютого і триватиме до 25 березня.

День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)

Дата створення: 16:45 06.02.2019

5 лютого 2019 року світова спільнота відзначала День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Заклади загальної середньої освіти Городнянської міської ради долучилися до Дня безпечного Інтернету,  приєдналися до всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг. Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» серед учнів 7-11 класів.

Засідання семінару-практикуму вихователів ЗДО «По роботі честь, по заслузі - слава»

Дата створення: 12:33 06.02.2019

31 січня на базі Городнянського ясла-садка №4 відбулось засідання семінару-практикуму вихователів закладів дошкільної освіти з проблеми «Формування професійної компетентності педагогів щодо економічного виховання дошкільнят». До уваги присутніх вихователем І категорії Стаценко Тетяною Володимирівною було представлено заняття-розвагу  «Багато професій у нашій країні» за участю дітей середньої групи №3 «Віночок», у ході якого вихованці показали свої знання різних професій, розповіли як славиться Україна своїми майстрами – умільцями, виявили справжній артистизм, перевтілюючись у відповідний професійний образ.

Засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури

Дата створення: 12:29 06.02.2019

31 січня на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури. Члени методичного об’єднання відвідали показовий урок зарубіжної літератури в 9-Б класі. Урок провела Галина Іванівна Слюнкова, учитель-методист Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Урок узагальнення вивченого матеріалу проведено на високому методичному рівні. Тема «… любить та жити, а для чого?» (образ «зайвої людини» у творах зарубіжної літератури) була розкрита шляхом порівняльного аналізу таких літературних героїв, як Чайльд Гарольд (Дж. Байрон «Паломництво Чайльд Гарольда»), Євгеній Онєгін (О.С. Пушкін «Євгеній Онєгін»), Григорій  Печорін (М. Лермонтов «Герой нашого часу»).

Реєстрація на ДПА/ЗНО-2019

Дата створення: 12:04 05.02.2019

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року та здійснюватиметься за допомогою сервісу «Реєстрація 2019», розміщеному на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освітиhttp://testportal.gov.ua або Київського регіонального центру оцінювання якості освіти http://kievtest.org.ua Створити реєстраційну картку можна самостійно або звернутися за консультацією і технічною допомогою до закладу освіти,  у якому навчаються, чи до одного з пунктів реєстрації,  перелік яких розміщено на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Візит до закладів освіти Городнянської об’єднаної територіальної громади

Дата створення: 16:34 04.02.2019

01 лютого 2019 року в ході робочого візиту Олександр Мисник, голова Чернігівської обласної державної адміністрації, Микола Конопацький, начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації, відвідали заклади освіти Городнянської об’єднаної територіальної громади.

Дата створення: 12:09 25.01.2019

21 січня 2019 року на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Забезпечуємо наступність у роботі двох ланок освіти: дошкільної і початкової

Дата створення: 11:58 25.01.2019

Жодна, навіть найсучасніша педагогічна система не може бути певною мірою ефективною, якщо нема тісного зв’язку. Дитячий садок і школа є ланками єдиної системи освіти і виховання. Тому все те, що чекає дитину в школі, має бути продовженням того, чим вона займалася, що опанувала раніше. Все це можливо лише за дотримання принципу наступності між дошкільною та початковою освітою. Упродовж багатьох років педагогічні колективи Городнянського ясел-садка №4 та Городнянської ЗОШ  I-III ст. №2 працюють у тісній співдружності.

Подаруй дитині майбутнє!

Дата створення: 12:26 16.01.2019

Вже кілька років в Україні набирає потужних обертів освітня реформа, невід’ємною частиною якої є інклюзивна складова. І обраний нашою державою напрям на створення гідних умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами є роком до впровадження європейських принципів та стандартів життя. Дуже важливо пам’ятати, що, захищаючи право дітей на якісну освіту та здобуття професії, ми виконуємо положення Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю та Саламанської декларації. За останні роки Україна зробила потужний крок уперед в питанні розвитку інклюзивного навчання.