Про атестацію педагогічних кадрів атестаційною комісією ІІ рівня відділу освіти Городнянської міської ради

Дата створення: 11:29 08.04.2019

04 квітня 2019 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Городнянської міської ради.

Нарада директорів закладів освіти Городнянської міської ради

Дата створення: 10:39 08.04.2019

21 березня у відділі освіти Городнянської міської ради відбулась нарада директорів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

Засідання методичного об’єднання вчителів основ здоров’я

Дата створення: 12:13 27.03.2019

21 березня 2019 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів основ здоров’я на базі Городнянської гімназії. Розпочалося воно з творчого звіту спеціаліста вищої категорії Радомської Наталії Миколаївни, старшого вчителя Городнянської гімназії. Детально, чітко, з відеопрезентацією своєї діяльності Наталія Миколаївна поділилася досвідом роботи над проблемою «Використання інтерактивних методів навчання на уроках основ здоров’я», ознайомила з власними публікаціями. Учителем на високому методичному рівні була проведена інтерактивна гра для учнів 11 класів «Маршрут безпеки ВІЛ/СНІД – стосується кожного!», яка потребувала масштабної підготовки та мала пізнавальний характер.

ІІ етап пробного ЗНО

Дата створення: 07:58 26.03.2019

23 березня відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької та іспанської мов.

16 березня відбулося пробне ЗНО із української мови та літератури

Дата створення: 10:13 19.03.2019

16 березня 2019 року стартувало пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Згідно мережі пуктів проведення пробного ЗНО в Городнянському районі було організовано пункт тестування на базі Городнянської гімназії. На пробне ЗНО з української мови і літератури зареєструвався 71 учасник.  Було задіяно 5 обладнаних аудиторій. Допуск до пунктів проведення пробного ЗНО тривав з 10:15 до 10:50 та здійснювався за паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу), запрошенням.  Тестування розпочалося об 11:00, в якому взяло участь 70 учасників. Один учасник не з'явився з невідомих причин.

Засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури

Дата створення: 16:20 18.03.2019

Відповідно до плану роботи методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури 14 березня відбулося засідання МО на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, на якому було проаналізовано результати ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, літературно-мовознавчих конкурсів. Зазначено, що з української мови – 2 дипломи ІІІ ступеня (Приходько Вікторія, учениця 8 класу Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Серегова Катерина, учениця 9 класу Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2), з російської мови та літератури – 1 диплом ІІІ ступеня (Купа Дарина, учениця 9 класу Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст.). Члени МО відвідали показові уроки та активно включилися в обговоренння, проаналізували побачене.        Показовий урок з української мови у 9 класі на тему «Складне безсполучникове речення» провела вчитель української мови та літератури Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2  Борщ Валентина Дмитрівна, спеціаліст вищої категорії. Урок-узагальнення запам’ятався змістовністю, чіткістю, єдністю освітніх, розвиваючих та виховних аспектів навчання. Урок проведено на високому методичному рівні. Учитель вдало підібрала завдання, які відповідали сучасним вимогам до вивчення мови та літератури, були орієнтовані на лінгвістичну компетентність здобувачів освіти.

Засідання методичного об’єднання вчителів математики

Дата створення: 08:23 14.03.2019

12 березня на базі Городнянської гімназії відбулося засідання методичного об’єднання вчителів математики. Показовий урок із алгебри провела вчитель математики вищої кваліфікаційної категорії Резніченко Наталя Вікторівна («Розв’язування квадратних рівнянь», 8 клас). Урок-мультимедійна презентація пройшов на високому методичному рівні. Вдало підібрані методи навчання, прийоми та форми роботи, які протягом уроку змінювали один одного, дали змогу вчителю зробити урок насиченим, ефективним, цікавим, змістовним та сприяли гарному засвоєнню активними здобувачами освіти навчального матеріалу, викликали в них інтерес до предмета, розвивали творчі здібності учнів, математичне мислення, вміння працювати в групі, застосовувати знання про квадратні рівняння під час розв’язування вправ.

Засідання методичного об'єднання вчителів 3-іх класів закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 08:00 14.03.2019

12 березня  2019 року на базі Городнянської ЗОШ  І ст.  відбулося засідання методичного об'єднання  вчителів 3-іх класів.  Засідання проходило згідно плану.       Було відвідано показовий урок математики у 3-А класі,  вчитель  Гончар Людмила Іванівна. Тема уроку  «Ділення трицифрових круглих чисел на одноцифрове. Задачі, які розкривають зміст ділення». На уроці вдало використано ІКТ, міжпредметні зв?язки з природознавством , українською мовою. У підсумку уроку кожен учень оцінив свою роботу, заповнивши картку самооцінки  . У класі створена відповідна атмосфера, яка сприяє навчанню та розвитку пізнавальних інтересів учнів.

Відбір підручників для 2го класу

Дата створення: 14:22 13.03.2019