Дата: 14.08.2020 16:38

У закладах загальної середньої освіти громади йде підготовка до нового навчального року. На закупівлю засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи було виділено 418,513 тис. грн. при співфінансуванні з місцевого бюджету на суму 46,6 тис. грн. На сьогоднішній день почало надходити комп.терне обладнання, дидактичний матеріал для початкової школи.

Із залишків освітньої субвенції було виділено 130 тис. грн. на закупівлю телевізорів для учнів 3 класу, яких не було забезпечено позаминулого навчального року. Чекаємо на поставку парт для першокласників на 182,2 тис. грн., при співфінансуванні з місцевого бюджету 118,5 тис. грн.

Впродовж карантину успішно пройшла апробацію в початкових класах міста програма «Дистанційне навчання від Видавництва «Країна Мрій». Потреба у подібних засобах навчання дуже висока. Тому чекаємо на дидактичні комплекти від видавництва «Країна Мрій», для закупівлі яких виділено 142,2 тис.грн.