Учителі - словесники на батьківщині О.П. Довженка

14 вересня учителі-словесники Городнянської ОТГ відвідали колиску геніального кінорежисера, талановитого художника, письменника, публіциста, педагога Олександра Петровича Довженка. Батьківська хата, клуня, криниця з журавлем, погребня переносять у світ дитинства та юності Довженка-митця. Частинку цього світу можна відчути в Сосницькому літературно-меморіальному музеї О.П.Довженка. Численні фотографії, меморіальні речі, слова-роздуми Олександра Довженка про власну долю і долю свого народу розповідають про кожен період життя талановитої особистості. У дні відзначення 125-річчя з дня народження О.П.Довженка, його рідна земля багата на відвідувачів. Кожен поспішає погостювати у видатної людини, вдихнути повітря з його дитинства, перейнятися духом геніальності, патріотизму.

16:04 17.09.2019

Літній мовний табір - 2019

Організація літнього мовного табору – це своєчасний проєкт, так як Україна зробила свій європейський вибір, і тому знання іноземних мов набуває пріоритетного значення. Мета літнього мовного табору – це   створення англомовного середовища та умов для заохочення дітей до вивчення іноземної мови.

16:41 20.06.2019

Оздоровча кампанія дітей та підлітків

У Городнянській громаді з 27 травня по 13 червня триває оздоровча кампанія дітей та підлітків. На базі закладів освіти функціонує 7 пришкільних таборів з денним перебуванням, у яких відпочиває 647 дітей.

15:19 31.05.2019

Засідання методичного об’єднання педагогів-дошкільників

23 травня на базі ясел-садка №1 м. Городні відбулось четверте  засідання методичного об’єднання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти з проблеми «Комплексний підхід до формування пізнавальної активності як чинник соціалізації дітей дошкільного віку».

16:48 28.05.2019

І гралися, і навчалися

16 травня 2019 року на базі Городнянського закладу дошкільної освіти №4 відбулося чергове засідання семінару-практикуму з проблеми «Формування економічної компетентності у дітей дошкільного віку».

12:33 28.05.2019

ЗНО – З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

28 травня 33 учні закладів загальної середньої освіти Городнянської ОТГ упродовж 150 хвилин виконуватимуть завдання сертифікаційної роботи з англійської мови.

09:17 28.05.2019

23 ТРАВНЯ ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

Завтра, 23 травня, 128 учнів закладів загальної середньої освіти Городнянської ОТГ упродовж 180 хвилин виконуватимуть завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури.

16:32 22.05.2019

Стартувала відкрита Першість закладів загальної середньої освіти з міні-футболу

18 травня 2019 року на міському стадіоні міста Городні за сприяння відділу освіти Городнянської міської ради відбулася відкрита першість закладів загальної середньої освіти з міні-футболу. У змаганнях взяли участь 8 команд: Городнянська гімназія, Городнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, КЗ «Городнянський ліцей», Бутівська ЗОШ І-ІІІ ст., Мощенська ЗОШ І-ІІІ ст., Смичинська ЗОШ І-ІІІ ст., Хоробицька ЗОШ І-ІІІ ст. Вихвостівська ЗОШ І-ІІ ст. За результатами жеребкування ігри проходили у двох групах за коловою системою. Зустрічі складались з двох таймів по 10 хвилин кожна.

16:20 22.05.2019