Засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури

Відповідно до плану роботи методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури 14 березня відбулося засідання МО на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, на якому було проаналізовано результати ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, літературно-мовознавчих конкурсів. Зазначено, що з української мови – 2 дипломи ІІІ ступеня (Приходько Вікторія, учениця 8 класу Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Серегова Катерина, учениця 9 класу Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2), з російської мови та літератури – 1 диплом ІІІ ступеня (Купа Дарина, учениця 9 класу Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст.). Члени МО відвідали показові уроки та активно включилися в обговоренння, проаналізували побачене.        Показовий урок з української мови у 9 класі на тему «Складне безсполучникове речення» провела вчитель української мови та літератури Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2  Борщ Валентина Дмитрівна, спеціаліст вищої категорії. Урок-узагальнення запам’ятався змістовністю, чіткістю, єдністю освітніх, розвиваючих та виховних аспектів навчання. Урок проведено на високому методичному рівні. Учитель вдало підібрала завдання, які відповідали сучасним вимогам до вивчення мови та літератури, були орієнтовані на лінгвістичну компетентність здобувачів освіти.

16:20 18.03.2019

Засідання методичного об’єднання вчителів математики

12 березня на базі Городнянської гімназії відбулося засідання методичного об’єднання вчителів математики. Показовий урок із алгебри провела вчитель математики вищої кваліфікаційної категорії Резніченко Наталя Вікторівна («Розв’язування квадратних рівнянь», 8 клас). Урок-мультимедійна презентація пройшов на високому методичному рівні. Вдало підібрані методи навчання, прийоми та форми роботи, які протягом уроку змінювали один одного, дали змогу вчителю зробити урок насиченим, ефективним, цікавим, змістовним та сприяли гарному засвоєнню активними здобувачами освіти навчального матеріалу, викликали в них інтерес до предмета, розвивали творчі здібності учнів, математичне мислення, вміння працювати в групі, застосовувати знання про квадратні рівняння під час розв’язування вправ.

08:23 14.03.2019

Засідання методичного об'єднання вчителів 3-іх класів закладів загальної середньої освіти

12 березня  2019 року на базі Городнянської ЗОШ  І ст.  відбулося засідання методичного об'єднання  вчителів 3-іх класів.  Засідання проходило згідно плану.       Було відвідано показовий урок математики у 3-А класі,  вчитель  Гончар Людмила Іванівна. Тема уроку  «Ділення трицифрових круглих чисел на одноцифрове. Задачі, які розкривають зміст ділення». На уроці вдало використано ІКТ, міжпредметні зв?язки з природознавством , українською мовою. У підсумку уроку кожен учень оцінив свою роботу, заповнивши картку самооцінки  . У класі створена відповідна атмосфера, яка сприяє навчанню та розвитку пізнавальних інтересів учнів.

08:00 14.03.2019

ІІІ етап олімпіад завершився

Закінчився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, учасниками якого стали 43 здобувачі освіти Городнянської та Тупичівської ОТГ, а саме таких закладів загальної середньої освіти: КЗ Тупичівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Тупичівської сільської ради - 1, Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст. – 3, Городнянської ЗОШ     І-ІІІ ст. № 2 – 26 та Городнянської гімназії – 13. Цьогоріч в арсеналі  перемог  учнівської  команди Городнянської ОТГ лише 12 дипломів (всі ІІІ ступеня), а це вдвічі менше, ніж було три роки поспіль  (2016 р. – 25, 2017 р. – 25, 2018 р. – 22).

13:26 05.03.2019

Методичне об’єднання працівників ЗДО та вчителів початкових класів

28 лютого 2019 року на базі  закладу дошкільної освіти №1 м. Городні відбулося засідання методичного об’єднання працівників ЗДО та вчителів початкових класів Городнянської ЗОШ І ст. з проблеми «Перспективність і наступність між дошкільною та початковою ланками освіти у рамках впровадження концепції «Нова українська школа»».

15:30 04.03.2019

Засідання методичного об'єднання шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти громади

28 лютого 2019 року на базі Городнянської ЗОШ  І- ІІІ ст. № 2  відбулося засідання методичного об'єднання шкільних бібліотекарів з теми «Організація роботи щодо проведення конкурсного відбору проектів підручників для 2, 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти та формування дієвого бібліотечного фонду».

12:33 01.03.2019

Засідання методичного об'єднання вчителів 4-их класів закладів загальної середньої освіти громади

21 лютого 2019 року на базі Смичинської ЗОШ  І- ІІІ ст.  відбулося засідання методичного об'єднання вчителів 4-их  класів.  Засідання проходило згідно плану.       Було відвідано та обговорено показовий урок літературного читання у 4 класі,  вчитель  Чорна Світлана  Іванівна.  Тема уроку «Леся Українка. Біда навчить (казка). Складання плану , характеристика дійових осіб». Вчителька вдало розвивала вміння учнів оцінювати вчинки персонажів,  розпізнавати позитивні і негативні риси характеру, навчала визначати повчальний характер казки. На уроці використовувалися інтерактивні форми та методи навчання: робота в парах, робота в групах, «Незавершені речення», «Стань поетом»,само оцінювання, сенкан та інші. Урок  проведений на високому методичному рівні, використано ІКТ, між предметні зв'язки.   У класі створена відповідна атмосфера, яка сприяє розвитку пізнавальних інтересів  учнів.

15:43 26.02.2019