ЗАВТРА В УКРАЇНІ СТАРТУЄ ЗНО-2019

21 травня 75 учнів Городнянської ОТГ розпочнуть основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року на базі навчальних закладів м. Чернігова.

12:41 20.05.2019

Розпочався І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

У м. Городня розпочався І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Беруть участь 6 роїв: Городнянської гімназії, Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Бутівської ЗОШ І-ІІІ ст, Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст., Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. та КЗ "Городнянський ліцей". Вболіваймо за учасників!

12:16 11.05.2019

Інформаційно-просвітницька кампанія “Уважні батьки”

Всеукраїнською благодійною організацією «Український Фонд «Благополуччя дітей» зініційовано проведення інформаційно-просвітницької кампанії «Уважні батьки» за безпечний Інтернет для підлітків, яку буде проведено з 19 квітня до серпня 2019 року.

16:37 03.05.2019

Нарада директорів закладів освіти Городнянської міської ради

25 квітня у відділі освіти Городнянської міської ради відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти за участю представника Городнянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Чернігівській області.

12:09 26.04.2019

ЗНО-2019: ПІДСУМКИ РЕЄСТРАЦІЇ

В Українському та регіональних центрах оцінювання якості освіти завершено обробку реєстраційних документів осіб, які виявили бажання взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

16:51 25.04.2019

Про проведення заходу «Партизан»

Із метою підвищення рівня національно-патріотичного виховання, обізнаності молоді в медицині, військовій справі та цивільній обороні, підготовки молодого покоління до оборони України та набуття практичних знань з військових спеціальностей Сосницька молодіжна громадська організація Спортивний клуб «Анти» 18 квітня 2019 року провела на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. освітньо-виховний захід «Партизан» для учнівської молоді допризовного віку міських закладів освіти.

15:49 22.04.2019

Виїзд до військової частини смт Гончарівське

День 17 квітня для здобувачів освіти 11 класів закладів освіти Городнянської міської ради розпочався  навчальними тренуваннями з практичної стрільби з автомата Калашникова на базі військової частини смт Гончарівське Чернігівського району.

10:56 22.04.2019

Стартувала відкрита Першість з волейболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти

За сприяння відділу освіти Городнянської міської ради 14 квітня 2019 року на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулася відкрита Першість з волейболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти. У змаганнях взяли участь 6 команд: Городнянська гімназія, Городнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Бутівська ЗОШ І-ІІІ ст., Мощенська ЗОШ І-ІІІ ст., Смичинська ЗОШ І-ІІІ ст., Хоробицька ЗОШ І-ІІІ ст.

08:28 17.04.2019