ЯК ПРОХОДИТИМЕ ЗНО В УМОВАХ ЕПІДЕМІЇ КОРОНАВІРУСУ?

Постановою Головного державного санітарного лікаря України затверджено рекомендації щодо безпечних умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в умовах пандемії.

11:50 25.05.2020

Дорогі учні, шановні педагоги та батьки!

Щиро вітаю вас із закінчення навчального року! Поширення пандемії спричинило зміни в організації освітнього процесу, оскільки впровадження навчання із застосуванням дистанційних технологій стало справжнім викликом для педагогів, здобувачів освіти та їхніх батьків. Та попри таке неординарне завершення навчального року хочу побажати перш за все випускникам, зробити правильний вибір життєвого шляху і виправдати надії педагогів і батьків. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, і будете справжніми патріотами своєї країни. Хочу висловити слова вдячності педагогам та батькам, за працю, за розуміння складнощів, які певною мірою позначаються на кожній сім’ї. Бажаю гарних здобутків школярам та досягнення омріяних вершин випускникам.

11:30 25.05.2020

Вступна кампанія розпочнеться 1 серпня

Міністерством освіти і науки внесені зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, якими визначено нові терміни проведення вступної кампанії до українських вишів.

10:55 12.05.2020

ДО ЧОГО ПОТРІБНО ГОТУВАТИСЯ УЧАСНИКАМ ТЕСТУВАНЬ З ІНОЗЕМНИХ МОВ?

Український центр продовжує знайомити майбутніх учасників зовнішнього незалежного оцінювання з особливостями процедури проведення тестування,  як відбувається аудіювання з іноземних мов зокрема. Саме цей компонент вирізняє ЗНО з іноземних мов з-поміж інших тестувань.

08:53 08.05.2020

ДПА для учнів 4-х і 9-х класів скасовано

У 2020 році державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів проводитись не буде. Про це, під час проведення онлайн конференції у Facebook, повідомила в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

09:14 27.03.2020

Переможці МАН

Відповідно до наказу Управління освіти й науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 06.03.2020 р. № 112 «Про результати проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019-2020 н.р.» переможцями ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту стали дві учениці Городнянського       ліцею № 2, а саме:

09:12 27.03.2020

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Шановні  батьки, у 2020 році у закладах загальної середньої освіти на території Городнянської об’єднаної територіальної громади прийом заяв до перших класів буде здійснюватися з 01 ківтня до 29 травня 2020 року.

15:27 17.03.2020

Карантин

До уваги керівників закладів освіти, педагогічних працівників, здобувачів освіти та батьківської громадськості!

11:06 13.03.2020