І знову разом навчаємось

26 листопада на базі Городнянького ліцею №1 відбувся семінар-практикум для директорів, заступників директорів, методистів закладів освіти з проблеми «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: управлінський аспект».

09:50 04.12.2019

«Учитель року - 2020» (номінація «Хімія»)

21 листопада відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» (номінація «Хімія») на базі Михайло-Коцюбинської гімназії Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району. Учасниками Конурсу були: Грабовець С.І., учитель хімії Смичинського ліцею Городнянської міської ради; Силенко М.І., учитель хімії Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ст. Городнянського району; Белоколоша Н.А., вчитель хімії Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст. Михайло-Коцюбинської селищної ради; Власюк О.М., вчитель хімії Жукотківської ЗОШ І-ІІ ст. Михайло-Коцюбинської селищної ради; Турченко О.В., вчитель хімії Халявинської ЗОШ І-ІІІ ст. Чернігівського району.

09:57 27.11.2019

Засідання творчої групи вчителів основ здоров’я

21 листопада відбулося засідання творчої групи вчителів основ здоров’я, на якому було розглянуто питання про впровадження інноваційних методів навчання в урочну та позаурочну роботу з предмета основи здоров’я, особливості сучасного уроку основ здоров’я, нормативно-правова документація щодо проведення уроків основ здоров’я.

08:30 22.11.2019

«Учитель року – 2020» (номінація «Зарубіжна література»)

18 листопада відбувся І (зональний) тур конкурсу «Учитель року – 2020» (номінація «Зарубіжна література») на базі Городнянського ліцею № 1. Участь узяли Халюк Н.І., учитель зарубіжної літератури Бутівського ліцею Городнянської міської ради; Бредихіна Ю.М., учитель Хоробицької          ЗОШ І-ІІІ ст. Городнянської районної ради та Коваленко Т.В., учитель Ріпкінської ЗОШ І-ІІІ ст. Ріпкінського району.

15:30 20.11.2019

День української писемності та мови

Людина може володіти кількома мовами, але тільки рідна мова влучно торкається струн її серця. Бринить невтомно, наповнюючи любов’ю душу. Рідна мова є тим найдорожчим і найміцнішим зв’язком, що з’єднує всі покоління народу в одне велике історичне живе ціле. Мова народу – це саме життя…

16:20 14.11.2019

Навчаючись, професійно зростаємо

07 листопада на базі Городнянського ЦДЮТ відбувся семінар-тренінг для керівників закладів дошкільної та позашкільної освіти з проблеми «Педагогічна рада закладу освіти як вищий орган управління освітнім процесом».

16:31 08.11.2019

Обласний семінар-практикум директорів закладів позашкільної освіти

31 жовтня 2019 року на базі Городнянської  станції юних техніків  пройшов обласний семінар-практикум директорів, заступників директорів  та методистів станцій юних техніків і центрів науково-технічної творчості учнівської молоді Чернігівської області з проблеми «Розвиток творчої обдарованої особистості в умовах сучасного закладу позашкільної освіти». На цьому семінарі розглядалось питання визначення конкретних дій щодо вирішення проблемних питань подальшого розвитку позашкільних навчальних закладів, що перебувають у сфері управління міських громад і районних відділів освіти.  Семінар співпав з 55-річчям відкриття у м. Городні станції юних техніків. Учасники обласного семінару та запрошені гості привітали педагогічний колектив з ювілеєм та побажали творчих злетів у навчанні та вихованні майбутнього покоління.

09:42 04.11.2019