НОВІ  УЧНІВСЬКІ ПЕРЕМОГИ

Закінчився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, учасниками якого стали 38 здобувачів освіти закладів загальної  середньої освіти Городнянської ОТГ – з Городнянських ліцеїв №1 та №2, Смичинського ліцею. В арсеналі перемог  команди учасників – 20 дипломів.  Із  них І ступеня – 1, ІІ ступеня –6,  ІІІ ступеня – 13 (в минулому навчальному році – 12, всі ІІІ ступеня).

15:23 10.03.2020

Засідання методичного об’єднання вчителів природничого циклу

27 лютого відбулося  засідання методичного об’єднання  вчителів  природничого циклу (хімії, біології, екології, географії) закладів загальної середньої освіти Городнянської ОТГ на базі Смичинського ліцею.

16:40 03.03.2020

Зустрічаємо весну

25 лютого на базі Городнянського закладу дошкільної освіти №1 відбулося чергове заняття майстер-класу для педагогів ЗДО з проблеми «Креативний розвиток дітей дошкільного віку під час образотворчої діяльності засобами нетрадиційних технік малювання» під керівництвом вихователя вищої категорії Гордовенко Світлани Михайлівни.

16:11 02.03.2020

Засідання вчителів початкових класів

26 лютого   2020 року  на базі Городнянського ліцею №2  відбулося засідання методичного об”єднання  вчителів 3 та 4 класів закладів загальної середньої освіти  Городнянської та Тупичівської ОТГ.

11:29 27.02.2020

Методичне обєднання вчителів інформатики

25 лютого відбулося заняття методичного об’єднання вчителів інформатики з проблеми «Формування інтелектуальних умінь здобувачів освіти на уроках інформатики» на базі Городнянського ліцею № 1.

14:46 26.02.2020

Олімпійський день

25 лютого Чернігівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділенням Національного олімпійського комітету України в Чернігівської області  було проведено фізкультурно-оздоровчий захід «Веселі старти», в якому взяли участь 9 команд (Городнянський ліцей № 1, Городнянський ліцей № 2, Городнянський ліцей, Бутівський ліцей, Смичинський ліцей, Тупичівський ЗЗСО І-ІІІ ст. та Вихвостівська гімназія).  Учасники змагалися у різних конкурсах та естафетах. Переможцями змагань стали ліцеїсти № 2, другими – Бутівський ліцей, третіми – Тупичівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Переможці та учасники змагань були нагороджені кубками, медалями та призами.

15:46 25.02.2020

ЗНО-2020: ЯК ПРОХОДИТЬ РЕЄСТРАЦІЯ

За 19 днів від початку реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано 85 550 осіб на 283 335 тестувань.

15:01 24.02.2020

Відкрита зимова Першість з міні-футболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти на кубок міського голови

22 лютого 2020 року стартувала традиційна відкрита зимова Першість з міні-футболу серед здобувачів освіти  закладів загальної середньої освіти на кубок міського голови.

14:57 24.02.2020

Обласний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» в номінації «Історія»

Двадцять п’ятий рік поспіль проводиться всеукраїнський конкурс «Учитель року», який є традиційним змаганням із фахової майстерності, об’єднує вчителів-професіоналів, творчих та відкритих до нових знань, провідників розбудови Нової української школи.

14:47 24.02.2020

Нас єднає мова!

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято дає нам можливість ще дужче відчути те, що ми є українці, ми є народ, який знає своє коріння, знає свою солов’їну мову.

14:42 24.02.2020