Методичне об’єднання працівників ЗДО та вчителів початкових класів

Дата: 04.03.2019 15:30

28 лютого 2019 року на базі  закладу дошкільної освіти №1 м. Городні відбулося засідання методичного об’єднання працівників ЗДО та вчителів початкових класів Городнянської ЗОШ І ст. з проблеми «Перспективність і наступність між дошкільною та початковою ланками освіти у рамках впровадження концепції «Нова українська школа»».

Учасники методичного об’єднання мали змогу переглянути інтегроване заняття у  старшій групі №2 (вихователь Бенедик Алла Михайлівна), під час якого майбутні першокласники показали свої знання з різних освітніх ліній Базового компоненту дошкільної освіти: «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Мовлення дитини», «Дитина у світі культури» тощо та проявили позитивні емоції, пронизані світлим почуттям очікування зустрічі зі школою.

Під час теоретичної частини засідання - методичного мосту присутні розглянули питання системного підходу до забезпечення наступності у навчанні дошкільників та молодших школярів (Редюк О.М., вихователь-методист ЗДО №1), концептуальні засади нового стандарту початкової освіти (Мельниченко Т.О., вчитель 1-го класу Городнянської ЗОШ І ст.), здійснили порівняльну характеристику Державних стандартів дошкільної та початкової освіти.

Ольга Лобач, вихователь старшої групи №1 ознайомила учителів початкових класів з показниками компетентності дітей 6-го року життя, а Тетяна Андрос, вихователь середньої групи №1 поділилась з присутніми досвідом роботи з підготовки руки дитини до письма.

Практичний психолог ясел-садка Юлія Ричагова ознайомила учасників методичного об’єднання із результатами діагностування старших дошкільників щодо їх готовності до школи.

У ході засідання педагоги виробили спільні рекомендації.