Переможці МАН

Дата: 27.03.2020 09:12

Відповідно до наказу Управління освіти й науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 06.03.2020 р. № 112 «Про результати проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019-2020 н.р.» переможцями ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту стали дві учениці Городнянського       ліцею № 2, а саме:

• Коновалова Дарія Олегівна, учениця 10-Б класу, з роботою на тему «Особливості реалізації ідіоматичних виразів мовної тематики (на прикладі британських музичних чартів) (відділення мовознавства, секція «Англійська мова», науковий керівник Коновалова С.М., учитель англійської та німецької мов Городнянського ліцею №2).
  • Приходько Вікторія Вікторівна, учениця 9-В класу, з роботою на тему «Синтетичні мийні засоби та їх вплив на навколишнє середовище та організм людини» (відділення екології та аграрних наук, секція «Екологія», науковий керівник Надточій Н.І., учитель біології та екології Городнянського ліцею №2).

Дівчата нагороджені дипломами ІІІ ступеня Управління освіти й науки Чернігівської обласної державної адміністрації.

Щиро вітаємо та радіємо успіху наших переможців!