Заклади освіти Городнянської громади відвідав мобільний клас безпеки

Дата: 06.11.2023 10:50

Заклади освіти Городнянської громади відвідав мобільний клас безпеки, в якому в інтерактивній формі рятувальники та поліцейські розповіли про правила безпеки життєдіяльності. Вогнеборці пояснили дітлахам алгоритм дій у разі виникнення пожеж та, як необхідно поводити себе при виявленні підозрілих або вибухонебезпечних предметів, а також продемонстрували як користуватися вогнегасником. Поліцейські, у свою чергу, нагадали правила дорожнього руху та номери екстрених служб. Крім того, діти приміряли спецформу та пройли смугу перешкод. Проведення подібних заходів є надзвичайно важливим, адже сприяє формуванню культури безпечної поведінки у підростаючого покоління та розвиває мотивацію піклуватися про власне життя і здоров’я.