Екскурсія дітей до Київського палацу дітей та юнацтва

Дата: 25.10.2023 11:55

Цікаву та захоплюючу подорож для учнів 7-8 класів двох міських ліцеїв організували працівники Київського Палацу дітей та юнацтва. Діти взяли участь у майстер-класах педагогів, занурились у дивовижний світ гуртків "Робототехніки" здійснили екскурс "Українська світлиця-народу скарбниця", відвідали гурток кераміки, поринули у таємничий світ екоквесту, отримали запрошення стати учасниками Всеукраїнської медіагри "Універсальний журналіст", а також запрошення на старт Міжнародного медіафестивалю "Прес-Весна на Дніпрових схилах". На згадку про цей день дітям залишить яскраві враження, гарний настрій та зроблені власноруч сувеніри. Для керівників, які супроводжували дітей провели презентацію піар комунікацій КПДЮ та розповіли про грантові можливості для освітніх організацій.