Канікули у дітей розпочалися весело і позитивно

Дата: 13.06.2023 09:54

Літо – пора відпочинку і веселих розваг, яскравих вражень і гарного настрою. У Центрі дитячої та юнацької творчості початок літа ознаменувався щорічними заходами до Дня захисту дітей: майстер-класами, фейс артом та виступами вихованців вокального та танцювального гуртків.

З 3 по 6 червня у ЦДЮТ проходили святкові заходи за результатами закінчення навчального року: підведення підсумків кваліфікаційного шахового онлайн-турніру і нагородження переможців, відзначення найактивніших вихованців Центру, вручення нагород за участь та перемогу в обласних та всеукраїнських конкурсах.

Також були проведені останні кваліфікаційні змагання зі спортивного бального танцю, які розпочалися ще в травні місяці.

7 і 8 червня відбулися  заходи для учнів молодших класів ліцею № 1: майстер-клас з виготовлення рухомої аплікації «Сонечко на листочку» та майстерка з наприскування по трафарету «Квіти».

Педагоги ЦДЮТ під час заходів представили  роботу своїх гуртків у вигляді презентацій та виставок творчих робіт вихованців.