Дорогі учні, шановні педагоги, батьки!

Дата: 08.06.2023 12:46

Вітаємо всіх з успішним закінченням навчального року, який, незважаючи на складний період в нашій рідній країні, подарував школярам нові знання, враження, почуття; педагогам – гордість за навчання й виховання майбутнього покоління громадян з новими ціннісними орієнтирами; батькам – хвилин щастя та турботи за своїх дітей.

Про завершення навчального року традиційно сповіщає останній дзвоник, який лунав у закладах освіти Городнянщини і 31 травня, і 2 червня та лунає сьогодні, 9 червня, сповіщаючи про початок канікул учням, а випускникам – про завершення навчання та новий крок у доросле життя.

Щиро бажаємо всім учням незабутніх літніх канікул під мирним небом України. Випускникам – відмінного старту на дорослому життєвому шляху. А педагогам – гордості від успіхів своїх вихованців, здійснення мрій та побажань.

Будьте здоровими! Бережіть себе! Миру, спокою та перемоги всім нам!!!