Дата: 16.05.2023 16:39

З метою коригування освітнього процесу відповідно до завдань Нової української школи, надання допомоги в подоланні професійних труднощів вчителів початкових класів 01 грудня 2021 року відбувся перший день супервізії для педагогів НУШ Городнянського ліцею №1 та Городнянського ліцею №2.

Супервізор Закревська Людмила провела самооцінювання для педагогічних працівників та інтерв’ю з директором, заступником директора закладів освіти. Також тренер зробила аналіз спостереження відвіданих уроків та надала професійну підтримку із виправленням помилок, що виникли у роботі учителя.

Проведення другої частини супервізії здійснювалося в режимі онлайн 23 та 28 грудня 2021 року. Під час засідання наставник зробила аналіз самооцінювання педагогів та надала інформацію щодо підвищення мотивації навчальної діяльності учнів.

Також Людмила Анатоліївна розкрила питання про систему оцінювання Нової української школи та поділилася досвідом використання оригінальних способів перевірки домашнього завдання.