Засідання круглого столу вчителів-логопедів громади: «Корекційна робота: пошуки, знахідки»

Дата: 21.04.2023 16:05

21 квітня 2023 року на базі Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городнянської міської ради відбулось засідання круглого столу вчителів-логопедів громади: «Корекційна робота: пошуки, знахідки».

Фахівець (консультант) вчитель-логопед ІРЦ Атрошенко Л.О. поділилась досвідом роботи з теми: «Розвиток мовлення у немовленнєвих дітей. Поведінковий підхід».

Висвітлила питання «Ейдетика і правильна вимова звуків», представила власні посібники «Казки-зв’язки» та «Пори року – мнемодоріжки» вчитель-логопед ЗДО №4 Боженко Ж.А.

Вчитель-логопед Городнянського ліцею №2 Коробко Т.А. презентувала тему: «Нейрокорекція в роботі сучасного логопеда» та власні створені «Піксельні розмальовки».

Директор КУ «ІРЦ» Городнянської міської ради Могилевець Н.Л. продемонструвала «Використання інформаційно-комп’ютерних технологій в роботі вчителя-логопеда».

Із можливостями використання ресурсу “Wordwall” у логопедичній роботі ознайомила консультант ЦПРПП Потапенко Д.Ш. Присутні обговорили необхідність застосування сучасних ресурсів та методик в організації діяльності вчителя-логопеда в умовах дистанційного навчання. Фахівці отримали позитивні емоції та здобули корисний досвід роботи в ході творчої співпраці та взаємодії.