Шановні учні, вчителі, батьки!

Дата: 09.06.2022 09:00

8 червня завершився нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на дві половини - до 24 лютого і після.

На жаль, цього року в наших школах урочисто не пролунав останній дзвоник, учні не зібрались на святкування.

Дуже шкода, що випускники не отримають свята, яке буває раз у житті. Російський агресор не дав такої можливості.

Рівняймося на наших захисників, які віддаючи свої сили та здоров'я, забезпечують мирне існування мільйонам українських сімей, надихають нас на нові звершення в благодатній справі служіння нашій державі.

Зичимо всім ПЕРЕМОГИ, МИРУ, міцного здоров'я, щастя, добра й благополуччя у ваших родинах та нашій Україні!

Слава Україні!

Героям слава!

З повагою відділ освіти Городнянської міської ради.