«Від роду і до роду збережем традиції народу»

Дата: 16.10.2019 16:09

Урочисте підбиття підсумків щорічної обласної краєзнавчо-патріотичної акції учнівської молоді «Від роду і до роду збережем традиції народу» відбулося 10 жовтня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Галагана. Цього дня для нагородження запросили всіх, чиї роботи визнані найкращими. Серед запрошених були представники нашого закладу - Грецька Олена Григорівна( учитель укр.мови та літератури) та Костирко Оксана (учениця 8 класу).Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді проводить вже 4-й рік поспіль дану акцію. І у нас вже третій рік поспіль перемога)
Для переможців конкурсу була організована пізнавально-розважальна програма з екскурсіями до музею Ю.Дахна у с.Москалі та творчими виступами.