НОВІ  УЧНІВСЬКІ ПЕРЕМОГИ

Дата: 10.03.2020 15:23

Закінчився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, учасниками якого стали 38 здобувачів освіти закладів загальної  середньої освіти Городнянської ОТГ – з Городнянських ліцеїв №1 та №2, Смичинського ліцею. В арсеналі перемог  команди учасників – 20 дипломів.  Із  них І ступеня – 1, ІІ ступеня –6,  ІІІ ступеня – 13 (в минулому навчальному році – 12, всі ІІІ ступеня).

Городнянську ОТГ на ІІІ етапі олімпіад гідно представили наші учасники:      - Городнянський ліцей №2 - 12 дипломів. Із них 1 диплом І ступеня: з інформаційних технологій – Даніїл  Бучин (9 клас);  4 дипломи ІІ ступеня: Вікторія Приходько (9 клас) – з української мови та літератури, Олеся Косаренко (8 клас) – з географії, Дмитро Ушак (9 клас) – з хімії, Даніїл Бучин (9 клас) – з інформатики;  7 дипломів ІІІ ступеня:  Дмитро Ушак  (9 клас) –з фізики, Даніїл Бучин (9 клас) – з біології, Дарія Коновалова (10 клас) – з англійської мови, Єлизавета Коваленко (10 клас) – з правознавства, Катерина Серегова (10 клас) – з екології та інформаційних технологій,  Катерина Міхеєва (11 клас) – з російської мови та літератури.

- Городнянський ліцей №1 – 7 дипломів. Із них 2 дипломи ІІ ступеня: з технічної праці (технологій) – Олександр Тимошенко (9 клас), з біології – Анастасія Могилевець (11 клас);   5 дипломів ІІІ ступеня: з української  мови та літератури – Анна Дяговець (8 клас) та Софія Козаченко (10 клас), з англійської мови – Анна Пінчук (9 клас), з географії – Яна Павлович (9 клас), з обслуговуючої праці (технологій) - Дарина Борисенко (11 клас).

-Смичинський ліцей – 1 диплом ІІІ ступеня з російської мови та літератури –  Богдан Анна, 8 клас (за 9).

Такі здобутки – предмет особливої гордості для вчителів – наставників, які наполегливо працювали і працюють з обдарованими учнями. Це вчителі ліцею №2: Н.В.Чугай,  Я.С.Желдак,  В.М.Дудко,  О.П.Аліменко,  О.М.Семеняко,  Н.І.Надточій, С.М.Коновалова, В.В.Плотникова,  О.М.Головач.  А також вчителі ліцею №1 – А.Ф.Пташка, А.Г.Іващенко, В.С.Кисіль, К.Г.Буйна, Л.Є.Середа,  О.В.Шумська,  О.Г.Маклюк . Дуже приємно, що серед цієї когорти є   вчителі сільського освітнього закладу - Смичинського ліцею: В.М. Баранова та  С.В.Дяговець.

Щиро вітаємо учнів – переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та їх наставників! Нехай  Ваша спільна праця завжди вінчається успіхом, відкриває нові горизонти та допомагає підкорювати нові вершини!