Сьогодні Городня зустрічала делегацію представників благодійного фонду SAVED, у складі якої були Ганна Новосад (колишній міністр освіти і науки України), Анна Пуцова, Олексій Оржель (колишній міністр енергетики та захисту довкілля України) та наш зе

Дата: 26.12.2022 13:00

Молоді люди нині займаються благодійною діяльністю, допомагаючи через фонд тим громадам, які постраждали в результаті російської військової агресії, відновити свою інфраструктуру.  Одним зі своїх завдань вони бачать забезпечення дітям Чернігівщини доступу до освіти.

Зважаючи на те, що в Городнянській громаді більшість шкіл вимушені проводити заняття онлайн, гості оглянули укриття в міському ліцеї №2 і запропонували свою допомогу в його облаштуванні на сучасний лад – таким чином, щоб вчителі й діти не тільки могли перебувати там під час загрози обстрілів, а  й проводити заняття по шкільній програмі в зручних умовах, словом створити тут повноцінний освітній простір.

Окрім того, велась розмова про допомогу в організації евакуювання населення в разі ускладнення ситуації на кордоні.