Стипендіати Городнянської міської ради

Рішення (восьмої (26) сесії Городнянської міської ради  7 скликання "Про встановлення стипендій обдарованим дітям" від 18.09.2018 року.

Протокол № 1 засідання комісії з призначення стипендій Городнянської МР від 31.10.2018 року

Наказ відділу освіти від 05.11.2018 року № 80 "Про встановлення стипендій Городнянської МР обдарованим дітям"

Стипендіати Городнянської міської ради

31 жовтня спеціальна комісія Городнянської міської ради розглянула подання керівництва шкіл про претендентів на призначення стипендій Городнянської міської ради обдарованим дітям. Всього було визначено 9 кандидатів на отримання стипедій.

Члени комісії при розподілі річного стипендіального фонду врахували результативність навчальних досягнень школярів, кількість їхніх перемог у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, ІІІ та ІV етапів Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика, інших конкурсів, змагань, експедицій.

За рішенням комісії право на отримання стипендій міської ради отримали дев'ятикласниця Софія Козаченко та одинадцятикласники Олег Верхуша і Анастасія Андрійшина із Городнянської гімназії, одинадцятикласники Марина Прус, Дмитро Гуща, Кирило Авдієнко, восьмикласник Денис Архангельський та дев'ятикласник Дмитро Аношенко з міської школи № 2 і одинадцятикласниця Смичинської школи Вікторія Павлусенко.

Стипендія обдарованим дітям виплачуватиметься з листопада нинішнього року по травень наступного. Її загальний фонд складає 7 тисяч гривень.

Стипендіати Президента України

Вітаємо Ігоря Філоненка - стипендіата Президента України, переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (березень 2018 р. м. Запоріжжя), випускника 9 класу Городнянської гімназії. Бажаємо нинішньому студенту нових перемог та визначних здобутків, а наставникам - постійних переможців олімпіад!