Стастистична звітність

Згідно наказу МОН  № 927 від 21.08.2018  закладами дошкільної освіти в системі ІСУО починається подання форми звітності 85-К.

На офіційній сторінці ПЗ «КУРС: Дошкілля» http://dnz.ekyrs.org/ua/downloads/ вже доступне оновлення з

останньою версією форми  85-к. Для подання звітності оновіть ПЗ «КУРС: Дошкілля» до версії 16 R2 та «КУРС:

Сайт для ЗДО» до версії 13 R1.

Подання форми 85-К. Інструкція для ЗДО.

Відео інструкція для ЗДО.

Прохання до органів управління освітою розповсюдити інструкцію серед підлеглих закладів дошкільної освіти.

Шановні освітяни!

На прохання користувачів до системи ІСУО була додана можливість автоматичного створення  зведеної таблиці звітності по 85-к.

Звертаємо увагу, що зведена таблиця по формам 85-к не є офіційною МОН і створюється для внутрішнього використання органами управління освітою.

Завантажти інструкцію для ОУО щодо формування зведеної форми 85-к

Матеріали обласного вебінару уповноважених працівників за складання, подання статистичної звітності в сфері дошкільної освіти та завантаження даних в ІТС «ДІСО».

Подання державної статистичної звітності у 2018-2019 н.р.

Згідно листа Інституту освітньої аналітики № 04-14/365 від 14.09.2018, у зв’язку із змінами державних форм статистичної звітності та для коректного узагальнення звітів на рівні органів управління освітою, закладам освіти, які у звіті ЗНЗ-1 розділ 4 зазначили розподіл учнів «За профілем навчання», необхідно переформувати та здати вищевказаний звіт повторно. Для цього потрібно оновити програмне забезпечення «КУРС: Школа» до версії
177 R2 та внести у даний розділ відповідні корективи, вказавши розподіл учнів «За профільним предметом», після чого повторно надіслати звіт ЗНЗ-1. Оновлення вже доступне на сайті EKYRS.ORG.

Органам управління освітою для уникнення вірогідних розбіжностей при формуванні зведених звітів, забезпечити внесення підпорядкованими закладами освіти відповідних змін та перевірити подані форми звітності ЗНЗ-1 щодо наявності у розділі 4 розподілу учнів «За профільним предметом».

Лист Інституту освітньої аналітики

Згідно наказу МОН № 927 від 21 серпня 2018 року, в системі ІСУО та ПЗ “КУРС: Школа” починається подання статистичної звітності за 2018-19 н.р.

Пропонуємо ознайомитись з останніми інструкціями:

Інструкція для закладів освіти

Інструкція для органів управління освітою

Методичні рекомендації щодо заповнення форми звітності № ЗНЗ-1

Прохання до органів управління освітою розповсюдити шкільні інструкції серед підлеглих закладів  освіти.