Відділ освіти Городнянської міської ради

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

2019-2020 навчальний рік

В усі часи й епохи майбутнє держави залежало від нового – молодого покоління, його здатності до вдосконалення та від його конкурентоспроможності.   2019/2020  навчальний рік  приніс нові перемоги  здобувачам освіти, які стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Щиро вітаємо учнів – переможців інтелектуальних змагань та вчителів – наставників! Дякуємо за натхненну працю і зичимо наснаги, впевненості, успіхів в усіх починаннях та подальших перемог!                      

                   Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:         

Бучина Даніїла, учня 9 класу Городнянського ліцею  №2 (3 дипломи:  І ступеня з інформаційних технологій, ІІ – з інформатики, ІІІ – з біології;  вчителі  - Н.В.Чугай,  Н.І.Надточій);

Серегову  Катерину,  ученицю 10 класу  Городнянського ліцею №2 (2 дипломи ІІІ ступеня: з інформаційних технологій, екології; вчителі – Н.В.Чугай,Н.І.Надточій);                      

Ушака Дмитра, учня 9 класу Городнянського ліцею  №2  (2 дипломи: ІІ ступеня - з хімії, ІІІ –з фізики; вчителі- О.П.Аліменко, О.М.Семеняко);                                 

 Приходько  Вікторію, ученицю 9 класу Городнянського ліцею №2 (диплом ІІ ступеня з української мови та літератури; вчитель Я.С.Желдак);                        

Косаренко  Олесю,  ученицю  8  класу  Городнянського  ліцею  №2  (диплом ІІ ступеня з географії;  вчитель В.М.Дудко);                                                                    

Коновалову  Дарію, ученицю 10 класу Городнянського ліцею  №2 (диплом ІІІ ступеня з англійської мови; вчитель С.М.Коновалова);                                         

Коваленко Єлизавету, ученицю 10 класу Городнянського ліцею №2 (диплом ІІІ ступеня з правознавства; вчитель В.В.Плотникова);                              

Міхеєву  Катерину, ученицю 11 класу Городнянського ліцею №2 (диплом ІІІ ступеня з російської мови та літуратури;  вчитель О.М.Головач).

Тимошенка  Олександра, учня 9 класу Городнянського ліцею №1 (диплом ІІ ступеня з технічної праці (технологій);  вчитель А.Ф. Пташка);          

Могилевець Анастасію, ученицю 11 класу Городнянського ліцею №1 (диплом ІІ ступеня з біології;  вчитель  А.Г.Іващенко);                                  

Дяговець Анну, ученицю 8 класу Городнянського ліцею №1 (диплом ІІІ ступеня з української мови та літератури; вчитель В.С.Кисіль);                                       

Пінчук Анну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею №1 (диплом ІІІ ступеня з англійської мови; вчитель Л.Є.Середа);                                                     

Павлович Яну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею №1 (диплом ІІІ ступеня з географії; вчитель О.В.Шумська);                                                                 

Козаченко  Софію,  ученицю 10 класу Городнянського  ліцею №1 (диплом ІІІ ступеня з української мови та літератури; вчитель К.Г.Буйна).                                 

Борисенко  Дарину, ученицю 11 класу Городнянського ліцею  №1 (диплом ІІІ ступеня з обслуговуючої праці (технологій); вчитель О.Г.Маклюк).                   

Богдан Анну, ученицю 8 класу (за 9 клас) Смичинського ліцею (диплом ІІІ ступеня з російської мови та літератури; вчителі – В.М.Баранова, С.В.Дяговець).                

2018-2019 навчальний рік

Із 12 січня по 16 лютого 2019 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського пройшов ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

Вітаємо переможців олімпіад та їх наставників! Зичимо переможцям усіляких гараздів та успіхів, удачі, нових вершин у навчальній діяльності! А наставникам – професійного успіху, творчих звершень і перемог, невпинного руху вперед в освітньому просторі та самоствердженні. Нехай Ваша учительська доля буде прихильною, праця – пошанованою, щастя – безмежним!

1. Приходько Вікторію Вікторівну, ученицю 8 класу Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2:

 - диплом ІІІ ступеня з української мови та літератури (вчитель Желдак Ярина Сергіївна);

- диплом ІІІ ступеня з географії (вчитель Дудко Валентина Михайлівна)

2. Прус Марину Леонідівну, ученицю 11 класу Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2:

- диплом ІІІ ступеня з біології (вчитель Надточій Наталія Іванівна);

 - диплом ІІІ ступеня з екології (вчитель Надточій Наталія Іванівна);

3. Серегову Катерину Сергіївну, ученицю 9 класу Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, - диплом ІІІ ступеня з української мови та літератури (Борщ Валентина Дмитрівна);

4. Коваленко Єлизавету Андріївну, ученицю 9 класу Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, - диплом ІІІ ступеня з правознавства (вчитель Плотникова Валентина Володимирівна);

5. Авдієнка Кирила Ігоровича, учня 11 класу Городнянської ЗОШ І-ІІІ

ст. № 2, - диплом ІІІ ступеня з географії (вчитель Дудко Валентина Михайлівна);

6. Михальченка Артема Сергійовича, учня 11 класу Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, - диплом ІІІ ступеня з трудового навчання (технологій) (вчитель Желдак Олександр Олександрович);

7. Купу Дарину Анатоліївну, ученицю 9 класу Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст., - диплом ІІІ ступеня з російської мови та літератури (вчитель Баранова Вікторія Миколаївна);

8. Козаченко Софію Дмитрівну, ученицю 9 класу Городнянської гімназії, - диплом ІІІ ступеня з англійської мови (вчитель Козаченко Тетяна Миколаївна);

9. Пінчук Анну Олексіївну, ученицю 8 класу Городнянської гімназії, - диплом ІІІ ступеня з біології (вчитель Волощук Валентина Володимирівна);

10. Верхушу Олега Андрійовича, учня 11 класу Городнянської гімназії, - диплом ІІІ ступеня з інформаційних технологій (вчитель Позняк Роман Юрійович).