Відділ освіти Городнянської міської ради

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

2019-2020 начальний рік         

  За кожною перемогою дитини - системна, наполеглива праця педагогів, їх вміння використати інноваційні навчальні технології, шукати шлях до серця кожного учня. Щирі слова подяки усім педагогам закладів освіти Городнянської та Тупичівської ОТГ, КЗ "Городнянський ліцей" Чернігівської обласної ради, які були поряд, відкривали і плекали талант, примножували яскраве сузір'я учнівського успіху! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та їх наставників. Бажаємо Вам успіхів, удачі, нових вершин у навчальній діяльності!

Українська мова та література

І місце

1.Харитонову Євгенію Сергіївну, ученицю 7 класу Городнянського ліцею №2;

2.Дяговець Анну Юріївну, ученицю 8 класу Городнянського ліцею № 1;

3.Приходько Вікторію Вікторівну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею № 2;

4.Козаченко Софію Дмитрівну, ученицю 10 класу Городнянського ліцею № 1;

5.Шинкаренко Олену Михайлівну, ученицю 11 класу Городнянського  ліцею № 2.

ІІ місце

1.Проценко Анну Євгеніївну, ученицю 7 класу Городнянського ліцею № 2;

2.Богдан Анну Олександрівну, ученицю 8 класу Смичинського ліцею;

3.Павлович Яну Олександрівну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею № 1;

4.Хропату Наталію Миколаївну, ученицю 10 класу Городнянського ліцею №2;

5.Синеньку Марію Іллівну, ученицю 11 класу КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради.

ІІІ місце

1.Шатило Поліну Юріївну, ученицю 7 класу Городнянського ліцею № 1;

2.Станкевич Єлизавету Володимирівну, ученицю 8 класу Городнянського   ліцею № 2;

3.Петлюх Анну Володимирівну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею № 2;

4.Серегову Катерину Сергіївну, ученицю 10 класу Городнянського ліцею № 2;

5.Макарову Катерину Олександрівну, ученицю 11 класу Городнянського    ліцею № 1.

 

         Математика

І місце

1.Малофея Дмитра Сергійовича, учня 6 класу Городнянського ліцею № 2;

2.Іваничук Оксану Ярославівну, ученицю 7 класу Городнянського ліцею № 1;

3.Пірака Андрія Вікторовича, учня 8 класу Городнянського ліцею № 2;

4.Ушака Дмитра Михайловича, учня 9 класу Городнянського ліцею № 2;

5.Серегову Катерину Сергіївну, ученицю 10 класу Городнянського ліцею № 2.

ІІ місце

1.Авдієнка Микиту Ігоровича, учня 6 класу Городнянського ліцею № 2;

2.Міхеєву Катерину Вікторівну, ученицю 7 класу Городнянського ліцею № 1;

3.Морозюка В’ячеслава Романовича, учня 8 класу Городнянського ліцею № 1;

4.Бендик Руслану Дмитрівну, ученицю 10 класу Городнянського ліцею № 2.

         ІІІ місце

1.Колодько Софію Сергіївну, учницю Смичинського ліцею;

2.Калінічева Єгора Олександровича, учня 7 класу КЗ Тупичівський ЗЗСО  І-ІІІ ст. Тупичівської сільської ради;

3.Купріянову Ангеліну Михайлівну, ученицю 10 класу Городнянського  ліцею № 1.

         Біологія

         І місце

1.Жадченка Миколу Івановича, учня 8 класу Городнянського ліцею № 1;

2.Бучина Даніїла Андрійовича, учня 9 класу Городнянського ліцею № 2;

3.Савченко Катерину В’ячеславівну, ученицю 10 класу Городнянського      ліцею № 2;

4.Могилевець Анастасію Олександрівну, ученицю 11 класу Городнянського ліцею №1.

ІІ місце

1.Горбатенка Владислава Дмитровича, учня 8 класу Городнянського ліцею № 1;

2.Приходько Вікторію Вікторівну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею № 2;

3.Хропату Наталію Миколаївну, ученицю 10 класу Городнянського ліцею № 2;

4.Пошенка Владислава Олександровича, учня 11 класу Городнянського     ліцею № 1.

ІІІ місце

1.Косаренко Олесю Сергіївну, ученицю 8 класу Городнянського ліцею № 2;

2.Тимошенка Олександра Андрійовича, учня 9 класу Городнянського    ліцею № 1;

3.Томаш Єлизавету Павлівну, ученицю 10 класу КЗ Тупичівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Тупичівської сільської ради;

4.Міхеєву Катерину В’ячеславівну, ученицю 11 класу Городнянського ліцею № 2.

 

 

         Німецька мова

         І місце

1.Аркушу Дарію Володимирівну, ученицю 11 класу Городнянського ліцею № 2.

5.Історія

І місце

1.Турту Дмитра Юрійовича, учня 8 класу Городнянського ліцею № 2;

2. Павлович Яну Олександрівну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею № 1;

3.Сущика Дмитра Ігоровича, учня 10 класу Городнянського ліцею № 1.

         ІІ місце

1.Богдан Анну Олександрівну, ученицю 8 класу Смичинського ліцею;

2.Приходько Вікторію Вікторівну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею № 2;

3.Коновалову Дарію Олегівну, ученицю 10 класу Городнянського ліцею № 2.

ІІІ місце

1.Висоцького Івана Юрійовича, учня 10 класу Городнянського ліцею № 2.

         Інформатика

         І місце

1.Бучина Даніїла Андрійовича, учня 9 класу Городнянського ліцею № 2.

         Географія

         І місце

1.Косаренко Олесю Сергіївну, ученицю 8 класу Городнянського ліцею № 2;

2.Павлович Яну Олександрівну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею № 1;

3.Сущика Дмитра Ігоровича, учня 10 класу Городнянського ліцею № 1;

4.Шинкаренко Олену Михайлівну, ученицю 11 класу Городнянського ліцею № 2.

         ІІ місце

1.Богдан Анну Олександрівну, ученицю 8 класу Смичинського ліцею;

2.Шабуню Олександра Миколайовича, учня 9 класу Бутівського ліцею;

3.Козаченко Софію Дмитрівну, ученицю 10 класу Городнянського ліцею № 1;

4.Грабовця Олексія Вікторовича, учня 11 класу Городнянського ліцею № 1.

         ІІІ місце

1.Аркушу Дарію Володимирівну, ученицю 11 класу Городнянського ліцею № 2.

         Правознавство

         І місце

1.Анікієнко Яну Володимирівну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею № 2;

2.Коваленко Єлизавету Андріївну, ученицю 10 класу Городнянського         ліцею № 2;

3.Коваленко Марину Миколаївну, ученицю 11 класу Смичинського ліцею.

         ІІ місце

1.Приходько Вікторію Вікторівну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею № 2;

2.Гончаренко Світлану Андріївну, ученицю 10 класу Смичинського ліцею;

3.Галая Максима Івановича, учня 11 класу КЗ Тупичівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Тупичівської сільської ради.

         ІІІ місце

1.Зубок Анастасію Олексіївну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею № 2;

2.Сущика Дмитра Ігоровича, учня 10 класу Городнянського ліцею № 1;

3.Аркушу Дарію Володимирівну, ученицю 11 класу Городнянського ліцею № 2.

 

         Російська мова та література

         І місце

1.Богдан Анну Олександрівну, ученицю 9 класу Смичинського ліцею;

2.Серегову Катерину Сергіївну, ученицю 10 класу Городнянського ліцею № 2;

3.Міхеєву Катерину В’ячеславівну, ученицю 11 класу Городнянського       ліцею № 2.

         ІІ місце

1.Зубок Анастасію Олексіївну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею № 2;

2.Коновалову Дарію Олегівну, ученицю 10 класу Городнянського ліцею № 2;

3.Немкіну Олену Вікторівну, ученицю 11 класу Городнянського ліцею № 1.

         ІІІ місце

1.Приходько Вікторію Вікторівну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею № 2;

2.Сущика Дмитра Ігоровича, учня 10 класу Городнянського ліцею № 1;

3.Шинкаренко Олену Михайлівну, ученицю 11 класу Городнянського ліцею № 2.

        

Фізика

         І місце

1.Іваничук Оксану Ярославівну, ученицю 7 класу Городнянського ліцею № 1;

2.Ушака Дмитра Михайловича, учня 9 класу Городнянського ліцею № 2;

3.Сущика Дмитра Ігоровича, учня 10 класу Городнянського ліцею № 1.

         Хімія

         І місце

1.Дударенко Аліну Миколаївну , ученицю 7 класу Городнянського ліцею № 2;

2.Ушака Дмитра Михайловича, учня 9 класу Городнянського ліцею № 2.

         ІІ місце

1.Приходько Вікторію Вікторівну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею № 2.

         ІІІ місце

1.Бучина Даніїла Андрійовича, учня 9 класу Городнянського ліцею № 2.

         Англійська мова

         І місце

1.Марченко Валерію Євгеніївну, ученицю 8 класу Городнянського ліцею № 1;

2.Пінчук Анну Олексіївну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею № 1;

3.Коновалову Дарію Олегівну, ученицю 10 класу Городнянськго ліцею № 2;

4.Немкіну Олену Вікторівну, ученицю 11 класу Городнянського ліцею № 1.

         ІІ місце

1.Попік Тетяну Михайлівну, ученицю 8 класу Городнянського ліцею № 1;

2.Павлович Яну Олександрівну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею № 1;

3.Козаченко Софію Дмитрівну, ученицю 10 класу Городнянського ліцею № 1;

4.Ткач Марію Юріївну, ученицю 11 класу Городнянського ліцею № 2.

         ІІІ місце

1.Рогатіна Кирила Андрійовича, учня 8 класу Городнянського ліцею № 1;

2.Перевитого Дмитра Сергійовича, учня 9 класу Городнянського ліцею № 1;

3.Ярошенко Софію Олександрівну, ученицю 10 класу Городнянського        ліцею № 2;

4.Аркушу Дарію Володимирівну, ученицю 11 класу Городнянського ліцею № 2.

         Технічна праця

         І місце

1.Тимошенка Олександра Андрійовича, учня 9 класу Городнянського     ліцею № 1;

2.Гулевича Артура Андрійовича, учня 11 класу Городнянського ліцею № 1.

         ІІ місце

1.Стрельцова Івана Сергійовича, учня 9 класу Городнянського ліцею № 2;

2.Желдака Дениса Сергійовича, учня 9 класу КЗ Тупичівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Тупичівської сільської ради;

3.Аладька Івана Вікторовича, учня 11 класу Городнянського ліцею № 1;

4.Філіпповича Петра Михайловича, учня 11 класу КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради.

         ІІІ місце

1.Шарабідзе Максима Миколайовича, учня 9 класу Смичинського ліцею;

2.Шабуню Євгена Євгенійовича, учня 9 класу Бутівського ліцею;

3.Бортника Дмитра Романовича, учня 11 класу Городнянського ліцею № 2.

         Обслуговуюча праця

         І місце

1.Назаренко Валерію Олександрівну, ученицю 9 класу Городнянського      ліцею № 1;

2.Борисенко Дарину Андріївну, ученицю 11 класу Городнянського ліцею № 1.

         ІІ місце

1.Іванову Уляну Валентинівну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею № 2;

2.Бенедик Наталію Володимирівну, ученицю 11 класу Городнянського        ліцею № 1.

         ІІІ місце

1.Удову Олену Володимирівну, ученицю 9 класу Городнянського ліцею № 2;

2.Петрову Анастасію Сергіївну, ученицю 9 класу КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради;

3.Пацук Дарію Віталіївну, ученицю 11 класу Городнянського ліцею № 2;

4.Синеньку Марію Іллівну, ученицю 11 класу КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради.

         Інформаційні технології

         І місце

1.Євдокимова Бориса Дмитровича, учня 7 класу (за 8) Городнянського        ліцею № 2;

2.Бучина Даніїла Андрійовича, учня 9 класу Городнянського ліцею № 2;

3.Серегову Катерину Сергіївну, ученицю 10 класу Городнянського ліцею № 2;

4.Крикуна Микиту Миколайовича, учня 11 класу Городнянського ліцею № 1.

         ІІ місце

1.Ністора Владислава Романовича, учня 10 класу Городнянського ліцею № 1;

2.Короткого Федора Олеговича, учня 11 класу Городнянського ліцею № 1.

         ІІІ місце

1.Ткаченка Максима Олександровича, учня 10 класу Городнянського           ліцею № 1;

2.Страдомського Максима Миколайовича, учня 11 класу Городнянського      ліцею № 1.

         Екологія

         І місце

1.Серегову Катерину Сергіївну, ученицю 10 класу Городнянського ліцею № 2;

2.Куцу Дар’ю Юріївну, ученицю 11 класу Городнянського ліцею № 1.

         ІІ місце

1.Хропату Наталію Миколаївну, ученицю 10 класу Городнянського ліцею № 2.

         Астрономія

         І місце

1.Лисяка Єгора Олександровича, учня 11 класу Смичинського ліцею.

         Економіка

З даного предмета учні не набрали третини балів від загальної кількості.