Нова українська школа (НУШ)

Правила зарахування учнів до 1-го класу

Методичні рекомендації щодо формувального оцінювання учнів 1 класу

Свідоцтво досягнень

Щодо заповнення класного журналу

ТИПОВА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Державний стандарт початкової освіти

Професійний стандарт  на професію «Вчитель початкової школи»

Концепція Нової української школи (оновлено)

Нова українська школа

За матеріалами http://mon.gov.ua

Наказ МОН України від 13.07.2017 № 1021 "Про організаційні питання запровадження Концепції Нової української школи у ЗНЗ І ступеня"

Наказ МОН України від 13.07.2017 № 1028 "Про проведення всеукраїнського експерименту на базі загальноосвітніх навчальних закладів"

Наказ МОН України від 16.08.2017 № 1181 "Про затвердження експериментального навчального плану початкової школи експериментальних навчальних закладів, які працюють в межах дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової школи в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти»".

Лист МОН України від 15.09.2017 № 1/9-503 "Щодо методичних рекомендацій з іноземних мов для експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів"

10 ключових компетентностей Нової української школи

2018 рік

Конференція пілотних шкіл Чернігівської обл 12.12.2017 р.

Орієнтовний перелік засобів навчання в початковій школі

НУШ. Порадник для вчителя