Дата: 20.01.2022 10:40

18 січня 2022 року на базі відділу освіти Городнянської міської ради пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Учасники Конкурсу презентували свої роботи у трьох відділеннях: "Літературознавста, фольклористики та мистецтвознавства" ( секція - "Українська література"), "Екології та аграрних наук" ( секції - "Екологія" та "Охорона довкілля та раціонального природокористування") і "Історії" ( секція - "Історичне краєзнавство").

Вітаємо наших переможців та їх наукових керівників та бажаємо успіхів в ІІ етапі Конкурсу МАН!!!