Супервізія для педагогів НУШ Городнянського ліцею №1 та Городнянського ліцею №2

Дата: 02.12.2021 15:55

З метою коригування освітнього процесу відповідно до завдань Нової української школи, надання допомоги в подоланні професійних труднощів вчителів початкових класів 01 грудня 2021 року відбувся перший день супервізії для педагогів НУШ Городнянського ліцею №1 та Городнянського ліцею №2.

Супервізор Закревська Людмила провела самооцінювання для педагогічних працівників та інтерв’ю з директором, заступником директора закладів освіти. Також тренер зробила аналіз спостереження відвіданих уроків та надала професійну підтримку із виправленням помилок, що виникли у роботі учителя.

Проведення другої частини супервізії здійснюватиметься в режимі онлайн. Супервізор буде надавати методичні рекомендації щодо уникнення помилок у роботі Нової української школи, а вчителі зможуть задати питання та порадитися з наставником.