Облаштовано новий кабінет для корекційних занять в Інклюзивно-ресурсному центрі

Дата: 25.11.2021 11:12

Відкрилися двері нового кабінету корекційних занять КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Городнянської міської ради. Приміщення обладнане на першому поверсі Городнянського ліцею №1 з метою забезпечення безперешкодного доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами. Ремонт зроблено силами фахівців установи, робітників господарчих груп ліцею №1 та відділу освіти за підтримки міського голови Богдана А.І., начальника відділу освіти Смоляра Г.Л., депутатів міської ради. Ми дуже вдячні усім причетним до цієї події, і радіємо, що наші дітки мають можливість отримувати доступні якісні послуги в ІРЦ, а фахівці - простір для ефективної діяльності.