Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед здобувачів освіти Городнянської міської ради

Дата: 09.11.2021 16:35

У суботу, 06 листопада 2021 року, стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед здобувачів освіти Городнянської міської ради.

Першим випробуванням для учнів, відповідно до графіка проведення ІІ етапу олімпіад, стало змагання серед знавців української мови та літератури.

У неділю, 07 листопада 2021 року, учні виборювали перемогу в царині математики. Окрім того, спробували свої сили в олімпіаді з німецької мови, яку здобувачі освіти вивчають, як другу іноземну.