ДОРОЖНЯ КАРТА НУШ

Дата: 09.11.2021 13:45

Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти долучилися до розроблення важливого громадського документа «Нова українська школа. Дорожня карта реформи базової та профільної школи. Проєкт для обговорення»

26 жовтня відбулася презентація проєкту документа «Нова українська школа. Дорожня карта реформи базової та профільної школи», у якому окреслено стратегічне й тактичне бачення поступу в Україні освітньої реформи відповідно до концепції Нової української школи.

Ініціатором розроблення цього важливого проєкту стала громадська спілка «Ре:Освіт», яку очолює Лілія Гриневич – Міністерка освіти і науки України, яка свого часу стояла біля витоків реформи НУШ. А серед авторів проєкту документа знані освітяни, науковці, управлінці, які мають безпосередній стосунок до процесів реформування вітчизняної освіти, зокрема й фахівці Українського центру оцінювання якості освіти.

Проєкт документа доступний для ознайомлення за посиланням. Усі зацікавлені в послідовному й результативному поступі освітньої реформи НУШ на рівні базової та профільної освіти можуть надсилати свої пропозиції щодо вдосконалення проєкту до 30 листопада на електронну адресу: team@reosvita.org.