Обласні відкриті змагання учнівської молоді з картингу «Осінній Кубок Чернігова ім. П.Новицького»

Дата: 05.11.2021 08:27

23 жовтня 2021 року на аеродромі сільгоспавіації по трасі Чернігів – Київ, між селами Красне та Топчіївка відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді з картингу «Осінній Кубок Чернігова ім. П.Новицького».

Вихованці Городнянської станції юних техніків приймали участь у змаганнях. В категорії «Піонер-Б(4т)» пілот Пацюк Єгор, учень 6-А класу і механік Єльцов Євгеній, учень 7-В кл. зайняли І місце, Лепень Микита, учень 7-А кл. Городнянського ліцею № 1 і механік Єльцов Арсеній, учень 5-А кл. зайняли ІІ місце.

В категорії «125-4(т)» пілот Пятьковський Сергій, учень 9-А кл. і механік Яцимон Олексій, учень 10-А кл. зайняли ІІ місце.

На жаль, за відсутністю картингів пілот Самусь Кирил, учень 8-Бкл. і Батюк Вадим, учень 8-Бкл. не змогли прийняти участь у змаганнях , але вони здобули досвід на тренувальних заїздах.