Відділ освіти Городнянської міської ради

Першість з легкоатлетичного кросу

Дата: 18.10.2021 08:14
Кількість переглядів: 85

15 жовтня 2021 року, на міському стадіоні відбулися змагання відкритої Першості з легкоатлетичного кросу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти, в яких взяли участь 7 команд Городнянської міської ради та Тупичівської сільської ради.

Дівчата та юнаки змагалися в 6 видах дистанцій. Переможці були нагороджені грамотами, медалями відділу освіти Городнянської міської ради та грошовими винагородами завдяки спонсору О.Короткому.

ІІІ командне місце зайняла команда Городнянського ліцею #2 (керівник - Лукашенко А.І.), ІІ місце - команда Смичинського ліцею (керівник - Ушак О.А.). І переможне місце з великим відривом зайняла команда Городнянського ліцею #1 (керівник - Шевцова С.Ю.).