Засідання конкурсної комісії

Дата: 11.06.2021 14:12

28 травня 2021 року  відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад  директорів:

• комунального закладу «Городнянський ліцей № 1» Городнянської міської ради Чернігівської області;
  • комунального закладу «Хоробицький ліцей» Городнянської міської ради;
  • комунального закладу Деревинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів     Городнянської міської ради.

Претендентами на посади директорів було подано усі документи, які визначені Положенням  про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Городнянської міської ради і конкурсною комісією були допущені до участі у конкурсі наступні кандидати:

на посаду директора комунального закладу «Городнянський ліцей № 1» Городнянської міської ради Чернігівської області:

Федоренко Михайло Павлович, директор комунального закладу                           « Городнянський ліцей №1 » Городнянської міської ради Чернігівської області;

Гриценко Юрій Михайлович, заступник директора комунального закладу           «Бутівський ліцей» Городнянської міської ради Чернігівської області;

на посаду директора комунального закладу «Хоробицький ліцей» Городнянської міської ради:

Коваленко Володимир Євгенович, директор комунального закладу Переписька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.