Випускний – 2021: рекомендації Міністерства освіти і науки України

Дата: 01.06.2021 14:19

Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, рішення щодо проведення випускного приймають керівники закладів освіти. При цьому необхідно враховувати протиепідемічні вимоги та ситуацію в окремому регіоні.

Міносвіти наголошує, що школи повинні вжити всіх можливих заходів, спрямованих на мінімізацію безпосередніх фізичних контактів між учасниками освітнього процесу.

Цього року випускні вечори в школах не заборонені, але вони потрапляють під обмеження карантинних зон. Наразі майже у всіх областях України діють обмеження жовтої зони (лише Донецька — помаранчева).

Рішення про проведення випускних вечорів, відповідно до повноважень, приймають керівники закладів освіти.

В школах можна проводити святкові заходи, якщо:

• на кожну людину припадає 4 квадратних метри площі,
  • або наповненість залів буде не більше 50 %,
  • в приміщеннях всі повинні бути в масках.

До закінчення навчання у Міністерстві рекомендували утриматися від:

• проведення будь-яких масових освітніх та культурно-мистецьких заходів у школах,
  • організованих екскурсійних поїздок,
  • виїздів груп учнів і студентів у туристичні подорожі тощо.

Оскільки випускні часто проводять у кафе і ресторанах, тож слід дотриматись також правил, які поширюються на заклади харчування. У залах можуть перебувати до 20 осіб і тільки до 24:00.