Всеукраїнське опитування стану фізичної культури в закладах загальної середньої освіти

Дата: 23.04.2021 08:10

Державна служба якості освіти України спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проводить опитування учнів, вчителів фізичної культури, директорів та батьків з метою вивчення стану фізичної культури в закладах загальної середньої освіти.

15 лютого 2021 року затверджено Рекомендації щодо стратегічного розвитку фізичного виховання та спортивної підготовки серед учнівської молоді на період до 2025 року. Поряд із вимогами законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про фізичну культуру і спорт» існує цілий ряд стримувальних чинників і проблем, що перешкоджають залученню молоді до рухової активності:

• низький рівень забезпеченості належних умов для фізичного виховання та рухової активності молоді у закладах освіти;
  • недостатнє фінансування регіональних та відбіркових етапів всеукраїнських спортивно-масових і спортивних заходів;
  • відсутність інноваційних підходів до проведення уроків з фізичної культури;
  • низька мотивація учнів до відвідування уроків з фізичної культури, спортивних гуртків і секцій;
  • низький рівень кадрового забезпечення;
  • недостатнє науково-методичне забезпечення;
  • недостатня кількість спеціалістів з фізичного виховання, особливо в сільській місцевості, через низькі заробітні плати та відтік молоді з регіонів.

Ініційоване всеукраїнське опитування дасть можливість Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України сформувати план конкретних дій щодо розвитку фізичного виховання у закладах загальної середньої освіти.

Дайте відповіді на запитання:

Опитування триває до 04 травня 2021 року.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)