Свято «Перші 100 днів у школі»

Дата: 18.12.2018 16:57

12 грудня 2018 року  в 1-В класі Городнянської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулося свято «Перші 100 днів у школі». Підготувала його вчитель вищої категорії, вчитель початкових класів Брезгун Олена Михайлівна разом з батьками та п?ятикласниками.

На гостину завітали Мудра Сова та Зайченятко, які привітали першокласників зі святом. Юні школярики розповіли про свої здобутки за сто днів, згадали про» смішні»  випадки під час навчання, виконали пісні про математику та про цікавий дивовижний світ, станцювали флешмоб.

Свято пройшло цікаво, всі присутні отримали задоволення. А деякі учні витримали перший екзамен виступу перед глядачами.